Wiadomości z Garwolina

Pożar domku letniskowego w Skurczy

Dodano:
garwolin - Pożar domku letniskowego w Skurczy

Wczoraj po godz. 18.00 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o pożarze domku letniskowego w Skurczy, gm. Wilga.

- Przybyły na miejsce dowódca akcji stwierdził, że obiekt w całości jest objęty pożarem. Strażacy wyposażeni w sprzęt ochrony dróg oddechowych podali prądy wody na palący się domek oraz w obronie na budynek znajdujący się w bliskiej odległości. Działania te doprowadziły do ugaszenia pożaru. Następnie przystąpiono do częściowej rozbiórki konstrukcji oraz przelewania pogorzeliska. W akcji trwającej ponad dwie godziny uczestniczyły dwa zastępy PSP oraz cztery zastępy OSP – informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, rzecznik prasowy KP PSP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.