Sport

VI i VII kolejka GLH za nami

Dodano:
garwolin - VI i VII kolejka GLH za nami

W dniach 6-7 stycznia została rozegrana VI i VI kolejka GLH. Pierwsze trzy miejsca zajmują – kolejno od najlepszego: Kisiel Team, Zeller Plastik i Baldaccini.


VI kolejka GLH

Weekend Łaskarzew – Niewykorzystane Talenty 4:2 (2:1)


Weekend po porażce w zeszłej kolejce z Motorem nie mógł sobie teraz pozwolić na stratę punktów. Niewykorzystane Talenty postawiły jednak trudne warunki, mimo braku nominalnego bramkarza. Przez długi czas utrzymał się stykowy wynik. Wynik spotkania ustaliło dwóch zawodników z Ukrainy – Salo Mykola i Roman Kolodyi.


Baldaccini – Return Husaria 8:9 (4:3)

Return Husaria sprawił sporą niespodziankę, wygrywając z Baldaccini. Trzeba jednak przyznać, że zagrali bardzo dobry mecz i mieli sporo szczęścia. Z kolei Baldaccini tą porażką trochę pogorszyło swoją sytuację w tabeli. Mecz trzymający w napięciu, brawa dla zawodników obydwu zespołów.


Motor Leokadia – Zeller Plastik Garwolin 2:10 (0:2)

Niespodzianki nie było natomiast w spotkaniu Zellera i Motoru. Drużyna z Garwolina od początku narzuciła swój styl i tempo gry, przeważając praktycznie przez całe spotkanie. Zasłużone zwycięstwo Zellera.


FC Ursus – Kisiel Team 4:14 (1:5)


Obydwa zespoły przed tym meczem znajdowały się na dwóch odległych od siebie biegunach tabeli. Lider – Kisiel Team pewnie pokonuje outsidera rozgrywek.


Wisła Podwierzbie – KWS Żabczyńscy 3:10 (2:3)

Przez pierwszą połowę spotkanie było bardzo wyrównane. Natomiast w drugiej części gry „Piekarze” zdecydowanie odjechali rywalom, wygrywając ostatecznie aż siedmioma bramkami różnicy.


REKLAMA:VII kolejka GLH


KWS Żabczyńscy – FC Ursus 10:5 (2:1)

Drużyna z logiem Piekarni Żabczyńskich pewnie zwyciężyła to spotkanie, choć pierwsza połowa w ogóle na to nie wskazywała. Licznik bramek Tomasza Paszkowskiego wciąż bije. FC Ursus mimo porażki zawsze daje z siebie sto procent. Zdobywają cenne doświadczenie w hali, co na pewno jeszcze zaowocuje.


Zeller Plastik Garwolin – Niewykorzystane Talenty (2:2)

Mecz dość wyrównany, ale to jednak Zeller wykorzystał większe halowe doświadczenie i w drugiej połowie wypracował sobie bezpieczna przewagę, którą dotrzymał do końca. Niewykorzystane Talenty pomimo porażki udowodniły, że stać ich na dużo lepsze wyniki.


Motor Leokadia – Return Husaria 4:8 (0:4)


Kolejny świetny mecz w wykonaniu Husarzy. Od początku uzyskali kilka bramek przewagi i nie oddali jej do końca. Młodzi zawodnicy z Returnu zdobyli 6 punktów w dwóch ostatnich kolejkach. Motor zagrał trochę poniżej oczekiwań kibiców.


Weekend Łaskarzew – Kisiel Team 5:9 (2:5)


Zapowiadano to spotkanie jako hit kolejki. Mecz był ciekawy, ale zabrakło większych emocji. Kisiel bardzo szybko odskoczył na cztery bramki. Weekend do końca próbował odrabiać straty, ale Kisiel tego dnia był zbyt mocny. Zasłużone zwycięstwo obrońcy tytułu.


Wisła Podwierzbie – Baldaccini 3:5 (1:3
)

Zdecydowanie najciekawsze spotkanie VII kolejki. Obie drużyny zagrały równy mecz, pełen walki i zaangażowania. O wyniku zadecydowały detale. Baldaccini dzięki temu zwycięstwu zachowało szansę na miejsce na podium.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.