Rozrywka

Kolędowanie w Borowiu

Dodano:
garwolin - Kolędowanie w Borowiu

Już po raz piąty, 6 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Borowiu odbyło się wspólne kolędowanie poprzedzone spotkaniem opłatkowym, z zespołami ludowymi i orkiestrą dętą.

W tym roku zgromadzeni na sali goście wysłuchali kolęd w wykonaniu Gminnej Orkiestry Dętej pod batutą Michała Szostaka i Chóru Orchidea pod kierunkiem Bożeny Lipińskiej i Magdaleny Dąbrowskiej z Zespołu Oświatowego w Borowiu.

Wśród zgromadzonych gości znaleźli się m.in.: Maria Koc - wicemarszałek Senatu RP, Grzegorz Woźniak - poseł na Sejm RP, Michał Jaworski - wicedyrektor Oddziału Regionalnego KRUS w Warszawie.

REKLAMA:


Na kolędowanie przybyli również ks. Dariusz Parafiniuk -proboszcz parafii w Borowiu, ks. Kamil Stańczuk - wikariusz, Wiesław Gąska - wójt gminy Borowie, Alicja Szaniawska - przewodnicząca Rady Gminy, Marta Serzysko - sekretarz gminy Borowie, Hanna Ośko - skarbnik gminy Borowie, Katarzyna Wirtek - kierownik GOPS, Łukasz Rosłaniec - dzielnicowy, dyrektorzy gminnych placówek oświatowych i oczywiście mieszkańcy gminy Borowie.

Po kolędowaniu przyszedł czas na słodki poczęstunek.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 94

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.