Wiadomości

Strażacy wyważyli drzwi by pomóc kobiecie

Dodano:
garwolin - Strażacy wyważyli drzwi by pomóc kobiecie

Wczoraj około godziny 14.00 strażacy otrzymali zgłoszenie, że w budynku wielorodzinnym przy ul. Zamojskiej w Garwolinie może znajdować się kobieta potrzebująca pomocy. Na szczęście, dzięki wspólnym działaniom strażaków i ratowników medycznych, kobieta otrzymała pomoc na czas.

- O godzinie 14.00 jeden zastęp PSP uczestniczył w działaniach na ul. Zamojskiej w Garwolinie, w związku z podejrzeniem, że w jednym z mieszkań może znajdować się osoba, z którą nie ma możliwości kontaktu. Strażacy przy użyciu wyważarki otworzyli drzwi do lokalu, gdzie znajdowała się kobieta, której pomocy medycznej udzielił zespół pogotowia ratunkowego. Akcja trwała blisko jedną godzinę – informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, rzecznik prasowy KP PSP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Strażacy wyważyli drzwi by pomóc kobiecie (, #IP 4c351c163d) Odpowiedz

nie bardzo rozumiem po co powstał ten artykuł....by zaspokoić ciekawość ludzką?kiedy przyjeżdża Straż ,Pogotowie Ratunkowe,Policja...