Sport

14 stycznia policz sie z cukrzycą

Dodano:
garwolin - 14 stycznia policz sie z cukrzycą

14 stycznia w Maciejowicach w ramach działań związanych z 26 finałem WOŚP odbędzie się bieg "Policz się z cukrzycą". Celem biegu jest popularyzacja wiedzy na temat cukrzycy i nauki pierwszej pomocy, propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia oraz zbiórka pieniędzy na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży i wsparcie nauczania pierwszej pomocy.

Bieg odbędzie się w dniu 14 stycznia 2018 r. po ulicach Maciejowic. Oficjalne otwarcie biegu WOŚP odbędzie się o godz. 14.30, a rejestracja uczestników będzie od godz. 13.30, start i meta biegu będą zlokalizowane na boisku za halą sportową. Długość trasy: ok. 3 km. Trasa będzie oznaczona taśmami.

W biegu mogą wziąć udział wszyscy niezależnie od wieku. Każdy uczestnik biorący udział w biegu WOŚP musi zostać zweryfikowany w Biurze Zawodów a wszyscy uczestnicy są zobowiązani do stosowania się do poleceń osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, służb porządkowych oraz obsługi z ramienia Organizatora.

Zgłoszenia do biegu „Policz się z cukrzycą” będą przyjmowane poprzez kontakt telefoniczny z sekretariatem Publicznej Szkoły Podstawowej w Maciejowicach tel. 25 682 57 60.

Opłata startowa za udział w biegu WOŚP wynosi minimum 15 PLN i jest w całości przeznaczona na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży.

W ramach opłaty startowej uczestnicy biegu otrzymują numer startowy, 50 pierwszych osób otrzyma pamiątkowe medale a 100 pamiątkowe koszulki 12 Biegu WOŚP.

Zachęcamy do zapisów i czynnego udziału w biegu. Do zobaczenia w niedzielę.

Organizatorzy 26 Finału WOŚP w Maciejowicach.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.