Wiadomości

Wygraj 1 z 10 atrakcyjnych nagród z asortymentu salonu Gatta! Weź udział w konkursie – do wygrania vouchery na zakupy!

Dodano:
garwolin - Wygraj 1 z 10 atrakcyjnych nagród z asortymentu salonu Gatta! Weź udział w konkursie – do wygrania vouchery na zakupy!

Weź udział w konkursie salonu Gatta Garwolin – polub i udostępnij profil salonu na Facebooku, a następnie odpowiedź na pytanie konkursowe. Do wygrania 10 świetnych nagród od marki Gatta, w tym vouchery na zakupy o wartości 150 zł!

Salon Gatta w Garwolinie przygotował dla swoich klientów atrakcyjny konkurs. Wśród puli nagród jest aż 10 miejsc – w tym aż 3 vouchery na zakupy w salonie firmowym w Garwolinie.

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

1.    Odwiedź stronę Salonu Gatta Garwolin na Facebooku, polub ją i udostępnij (jeśli zrobiłeś/aś to jeszcze przed rozpoczęciem konkursu – również masz szansę na nagrodę). Masz na to czas do 10 lutego 2018 do godziny 14.00. Wykonanie tylko jednego z kroków wyklucza z wzięcia udziału w konkursie.

https://www.facebook.com/marimo1902/


2.    Śledź profil Salonu Gatta Garwolin w sobotę, 10 lutego. O godzinie 14.00 na profilu pojawi się pytanie konkursowe, które będzie ściśle związane z marką Gatta. Jeśli znasz odpowiedź na pytanie, umieść ją w komentarzu pod postem. Wygrywają najszybsze poprawne odpowiedzi.

Nagrody w konkursie
1. miejsce – voucher na 150 zł do zrealizowania w salonie Gatta Garwolin
2. i 3. miejsce – voucher na 100 zł
od 4. do 10. miejsca – nagrody w postaci rajstop z zaproponowanego przez organizatorów asortymentu
Zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia!

Artykuł sponsorowany