Rozrywka

Studniówka 2018 uczniów ZSP nr 2 w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Studniówka 2018 uczniów ZSP nr 2 w Garwolinie

W sobotę 13 stycznia w Nowym Pilczynie abiturienci z klas technikum ZSP nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie bawili się na studniówce.

W uroczystości udział wzięli m. in: dyrektor ZSP nr 2 Ewa Flaga, Michał Jaworski reprezentujący wicemarszałek Senatu RP Marię Koc i posła na sejm RP Grzegorza Woźniaka, przewodniczący rady rodziców Stefan Gniadek, rodzice, wicedyrektorzy szkoły Grzegorz Ryba i Adam Wyskwar, nauczyciele, wychowawcy i oczywiście najważniejsi tego wieczoru uczniowie z klas: technik budownictwa, technik elektryk, technik informatyk, technik pojazdów samochodowych, technik usług fryzjerskich, technik żywienia i usług gastronomicznych, wraz z osobami towarzyszącymi.

– Drodzy uczniowie, spotykamy się na balu wieńczącym czas, który spędziliście na edukacyjnych zmaganiach w szkole – mówiła podczas uroczystości otwarcia balu dyrektor Ewa Flaga. - Za umowne 100 dni przystąpicie do jednego z najważniejszych egzaminów w waszym życiu. Matura zakończy kolejny etap w waszej edukacji. Spędziliście w naszej szkole wspólnie kilka lat. Nawiązaliście nowe znajomości i przyjaźnie, zdobyliście nowe doświadczenia i kwalifikacje zawodowe, poszerzyliście wiedzę (…) Drodzy maturzyści z całego serca życzę wam, abyście świadomie wybierali i przekraczali drzwi stojące na waszej dorosłej ścieżce życia, dążąc ku wyznaczonym sobie celom. Życzę powodzenia na egzaminach  w dalszym dorosłym życiu. Dzisiaj jest czas zabawy. Mam nadzieję, że ten bal będzie dla was niezapomnianym przeżyciem, że pozostanie dla was miłym wspomnieniem młodości (…) Wszystkim uczestnikom dzisiejszego balu życzę udanej zabawy do białego rana.

REKLAMA:


- Bal studniówkowy to piękne i radosne wydarzenie, które zbliża naszą drogą młodzież do wejścia w nowy etap życia. Dziś z uśmiechem można podsumować lata spędzone w tej szkole. Z uśmiechem wzajemnie sobie podziękować – uczniowie, nauczyciele, dyrekcja rodzice, pracownicy szkoły za przebytą drogę, która jeszcze trwa, lecz od dziś wspólnie odliczamy do jej zakończenia z nadzieją, że wspólna praca przyniesie jak najlepsze efekty na egzaminie dojrzałości -
mówił Michał Jaworski reprezentujący posła Woźniaka i wicemarszałek Senatu Marię Koc.

Przewodniczący rady rodziców Stefan Gniadek podziękował nauczycielom i wychowawcom za 4 lata wychowywania i nauczania tegorocznych maturzystów i życzył  uczniom dobrej zabawy.

Bal rozpoczął polonez i walc w wykonaniu uczniów. Następnie przedstawiciele władz, dyrekcja, nauczyciele i rodzice zatańczyli walca profesorskiego. Zabawa studniówkowa z zespołem Aneks potrwała do białego rana.


Zdjęcia od 1 do 93 Kuriergarwolinski.pl. Za zdjęcia od 94 do 120 dziękujemy firmie DAREX STUDIO FILMU I FOTOGRAFII.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 120

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.