Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 15-01-2018r.

Dodano:

8 stycznia

Borowie
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali S.D., lat 30 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Citroen, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 0.54 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

9 stycznia


Ruda Talubska
Między 20 grudnia 2017r. a 9 stycznia 2018r., nieznany sprawca z niezamieszkałego budynku dokonał kradzieży elektronarzędzi. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę kilku tysięcy złotych. Odzyskaniem skradzionego mienia i zatrzymaniem sprawcy kradzieży zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

10 stycznia


Wola Rębkowska
Policjanci z WK KPP Garwolin u 31-letniego mężczyzny ujawnili woreczek foliowy z zapięciem strunowym z zawartością białego proszku – amfetamina.  Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Garwolin
Nieznani sprawcy wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego podając się za hydraulika, pod pozorem sprawdzenia instalacji kanalizacyjnej, weszli do domu, skąd dokonali kradzieży pieniędzy. 87-letni mężczyzna stracił kilkanaście tysięcy oszczędności. Odzyskaniem skradzionych pieniędzy i zatrzymaniem sprawców zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

REKLAMA:


11 stycznia


Garwolin
Policjanci z WRD KPP Garwolin, zatrzymali M.B., lat 27 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Audi A8, pomimo wydanej decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Taluba
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali R.M., lat 44 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki VW Passat, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1.13 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna kierował pojazdem również pomimo wydanej decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

12 stycznia

Unin
Policjanci z KPP Garwolin, zatrzymali L.P., lat 44 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem m-ki Ford Galaxy, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1.57 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

13 stycznia

Wilga
Nieznany sprawca ze sklepu dokonał kradzieży pieniędzy. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z PP Wilga.

14 stycznia

Garwolin
Z 13/14 nieznany sprawca z parkingu osiedlowego dokonał kradzieży samochodu marki BMW X6, rok produkcji 2012.  Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.