Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 21-01-2018

Dodano:

17 stycznia

DK 17, Anielów, godz. 2:08
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że w miejscu prac drogowych związanych z rozbudową trasy K 17 – S 17, mężczyzna kierujący samochodem marki Skoda Octawia, jadący w kierunku Lublina nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, nie zastosował się do znaków poziomych i pionowych, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu uderzając w prawidłowo jadący w kierunku Warszawy pojazd ciężarowy marki Renault Magnum. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznały trzy osoby podróżujące skodą i pozostały w szpitalu. Obydwaj kierujący trzeźwi .Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Garwolin
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali 57-letniego mężczyznę, który był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu przez Sąd Rejonowy Warszawa Śródmieście.

18 stycznia


Kolonia Gocław
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali R.Z., lat 42 zam. pow. Warszawa, który kierował samochodem marki Audi A8, pomimo wydanej decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

REKLAMA:


Skurcza
Policjanci z  WK KPP Garwolin u 28-letniego mężczyzny ujawnili woreczki foliowe z zapięciem strunowym z zawartością suszu roślinnego – marihuany, łodygi suszu roślinnego oraz białego proszku – amfetamina.  Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Maciejowice
Nieznani sprawcy włamali się do domu jednorodzinnego, skąd dokonali kradzieży pieniędzy oraz biżuterii. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę kilkunastu tysięcy złotych. Odzyskaniem skradzionego mienia oraz ustaleniem sprawców włamania zajęli się policjanci z PP Maciejowice.

20 stycznia

Ruda Talubska ul. Akacjowa, godz. 18:36
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 18-letni mężczyzna kierujący samochodem osobowym VW Passat w trakcie wykonywania manewru wyprzedzania dwóch pojazdów, doprowadził do zderzenia z samochodem marki VW Vento wykonującym manewr skrętu w lewo, kierowanym przez 38-letnią kobietę. Na skutek zderzenia kobieta doznała obrażeń ciała i została przetransportowana do szpitala. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

21 stycznia


Wilga
Policjanci z WRD KPP Garwolin podczas kontroli drogowej zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym przez  Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Południe. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, a następnie trafi do zakładu karnego.

Garwolin ul. Jagodzińska, godz. 21:53
Ze wstępnych ustaleń policjantów oraz z relacji świadków obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 38-letni mieszkaniec Garwolina oblał się łatwopalną cieczą, a następnie podpalił. Będący na miejscu świadkowie zdarzenia ugasili płonącego mężczyznę. Przybyła na miejsce załoga Pogotowia Ratunkowego po udzieleniu pierwszej pomocy medycznej, zabrała mężczyznę do szpitala. Z wstępnie wykonanych czynności nie wynika aby do tego zdarzenia przyczyniły się osoby trzecie. Okoliczności i przyczyny zdarzenia ustalają policjanci z KPP Garwolin.


W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 231 interwencji

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.