Wiadomości

Serce dla serca w Walentynki

Dodano:
garwolin - Serce dla serca w Walentynki

W dniu 14 lutego 2018 roku Fundacja Tętniące Życiem oraz Poradnia Kardiologiczna Osman Medical planują akcję charytatywną pod nazwą „Serce dla Serca”.

Barbara Jarzyna i Agnieszka Sadowska Janiec, założycielki fundacji, postanowiły zachęcić mieszkańców powiatu garwolińskiego do nietypowego świętowania walentynek.
Zaplanowano bezpłatne  konsultacje i porady kardiologa Dominika Osmana w Przychodni Kardiologicznej Osman Medical  przy Ulicy Dobrej 1 w Garwolinie.

W ramach porady odbędą się również konsultacje dietetyczne. Każdy pacjent może liczyć na szczegółowy wywiad lekarski oraz badanie przedmiotowe, żeby zakończyć poradę kardiologiczną zaleceniami lekarskimi oraz dietetycznymi.

- W poradni kardiologicznej OSMAN MEDICAL przede wszystkim liczy się dobro naszych pacjentów. Wiemy, że w przypadku chorób serca czas odgrywa znaczącą rolę. Ważna jest szybka diagnoza i zastosowanie najskuteczniejszej formy terapii. Zależy nam, by atmosfera w jakiej przebiega leczenie, dawała wam siłę i motywację, by przetrwać ten niełatwy czas- mówi lekarz Dominik Osman.

REKLAMA:


- Nasi pacjenci cenią nas przede wszystkim za szybką i skuteczną diagnozę. Czują się u nas bezpiecznie, ponieważ ufają naszej wiedzy i doświadczeniu. Zapewniamy przyjazną atmosferę leczenia, a każdy pacjent otaczany jest opieką na najwyższym poziomie. Zawsze jesteśmy do dyspozycji naszych pacjentów, odpowiadamy na pytania i wątpliwości, aby zapewnić im najwyższy komfort i spokój. Dla nas największą wartością jest pacjent, a jego zdrowie i życie jest dla nas najcenniejsze –
dodaje lekarz.

- Nie lekceważcie niebezpiecznych objawów. Zadbajcie o serce. Jesteśmy po to, by wam pomagać – zapewniają wspólnie organizatorzy akcji.

To kolejna niezwykła akcja Fundacji. Przypomnijmy, od 2015 roku fundacja nieprzerwanie prowadzi akcję profilaktycznych badań dla kobiet. W ramach projektu „#JESTEM” udało się skonsultować blisko 4000 kobiet!

Z badań może skorzystać KAŻDY kto się zapisze pod numerem telefonu 662 768 966.

Badania przeprowadzamy TYLKO 14.02.2018 po wcześniejszej umówionej telefonicznie wizycie.

Osoby zainteresowane zapraszamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebooku, gdzie będziemy na bieżąco wrzucać informację na temat akcji.

https://www.facebook.com/events/2083067771912892/


 


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP f91d739312) Odpowiedz

Byłam na wizycie u dr. Osmana z bliską mi osobą. Obsługa w tym gabinecie jest na najwyżyszym poziomie fachowości medycznej i ogromnej kultury osobistej pracujących tam osób.

(, #IP c972de0a8a) Odpowiedz

Dr Osman jest pierwszym dyplomowanym kardiologiem zamieszkałym w powiecie Garwolińskim

hehe (, #IP 99c9b2ff7e) Odpowiedz

W końcu się któremuś udało obronić.

Hihi (, #IP 70ac5c70a3) Odpowiedz

A co tobie się udało? Wypić kratę piwska z lidla w 2 godziny. I to chyba wszystko.

Osman (, #IP c5ec2923eb) Odpowiedz

Lek Osman nie jest kardiologiem

KARDIOLOG (, #IP a4a4297a32) Odpowiedz

DOKTOR OSMAN TO BARDZO DOBRY KARDIOLOG, OBY WIĘCEJ TAKICH!

(, #IP 70ac5c70a3) Odpowiedz

Najważniejsze, że ty jesteś kardiologiem a ponadto chirurgiem, pediatrą i dermatologiem. Gratuluję.

KARDIOLOG (, #IP 8cd1623ace) Odpowiedz

Dr Osman ma specjalizację z kardiologii

Badania dla kogo (, #IP 7fa6e76dfb) Odpowiedz

Czy każdy chętny może się zapisać , czy tylko wybrani . Moja pierwsza próba nieudana.

Fundacja Tętniące Życiem (, #IP 6c729ec00b) Odpowiedz

Robimy badania dla każdej osoby ktora do nas się zgłosi. Wkrótce podamy szczegóły.

(, #IP c972de0a8a) Odpowiedz

Każdy będzie mógł się zapisać Zapisy uruchomimy niebawem

jan (, #IP c67299c18d) Odpowiedz

Tylko wybrani