Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 28-01-2018

Dodano:

22 stycznia

Garwolin
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali T.P., lat 27 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Opel Astra, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym 0.48 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Tarnów, godz. 12:03
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 46-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Renault na skrzyżowaniu drogi W801 z drogą relacji Tarnów-Łaskarzew, w wyniku prawdopodobnie zaśnięcia zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym samochodem dostawczym marki IVECO, którym kierował 35-letni mężczyzna. Wyniku zderzenia obrażeń ciała doznała 11-letnia pasażerka i kierowca renaulta, którzy zostali przetransportowani do szpitali. Kierowcy zdarzenia trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

23 stycznia

Garwolin ul. Romanówka
Nieznani sprawcy w dotychczas nieustalonych okolicznościach dokonali zniszczenia poprzez spalenie wiaty śmietnika oraz znajdujących się tam pojemników na odpady wtórne w ilości 10 sztuk na szkodę Spółdzielni Mieszkaniowej w Garwolinie. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

Ruda Talubska
Patrol OPI KPP Garwolin zatrzymał mężczyznę poszukiwanego do ustalenia miejsca pobytu oraz doprowadzenia do zakładu karnego, celem odbycia kary.

24 stycznia

Garwolin
Policjanci z WRD KPP Garwolin, zatrzymali H.L., lat 55 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Daewoo Lanos, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 0.54 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Gocław
Nieznany sprawca włamał się do budowanego domu, skąd dokonał kradzieży agregatu prądotwórczego marki Kraft. Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniem sprawcy włamania zajęli się policjanci z PP Pilawa.

Garwolin
Policjanci z KPP Garwolin zatrzymali M.S., lat 41 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem m-ki Ford Focus, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2.79 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

REKLAMA:


26 stycznia

Żelazna
Policjanci z PP Pilawa zatrzymali J.D., lat 32 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem m-ki Audi A4, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1.23 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Podczas kontroli mężczyzn nie posiadał wymaganych dokumentów i podawał nie swoje dane osobowe. Po ustaleniu danych okazało się, że mężczyzna ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa

Mariańskie Porzecze
Z 25/26 nieznany sprawca dokonał uszkodzenia elewacji budynku sklepu poprzez pochlapanie substancją. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z PP Wilga.


27 stycznia 2018 godz. 00:09


Garwolin, ul. Aleja Legionów
Kamil Z. lat 25, gm. Pilawa kierował po drodze publicznej pojazdem Audi A6 pomimo zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydanego przez Sąd Rejonowy
Otwock. Postępowanie prowadzi KPP Garwolin

27 stycznia 2018, godz. 14:16

Garwolin, ul. Lubelska
Ze wstępnych ustaleń policjantów: Kierujący samochodem Audi Zenon M. lat 54 wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusił pierwszeństwo przejazdu Busowi firmy Halobus Eurobus kierowanym przez Łukasza T. lat 33 , pow. Garwolin i doprowadził do zderzenia tych pojazdów. Do szpitala zostali zabrani: kierujący Audi i dwie pasażerki z Busa Katarzyna K. lat 40 ,
zam. Puławy i Monika W. lat 32 pow. Ryki (przebywają w szpitalu z ogólnymi obrażeniami niezagrażającymi życiu). Kierujący z pojazdów trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP Garwolin


W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 228  interwencji

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.