Sport

Liga Bowlingowa po VIII kolejce

Dodano:
garwolin - Liga Bowlingowa po VIII kolejce

16 i 22 stycznia została rozegrana VIII kolejka w Lidze Bowlingowej Amator i Pro w Borowiu. W Lidze Amator Przemysław Baran zagrał na bardzo dobrym poziomie, zajął pierwsze miejsce w kolejce i tym samym umocnił swoją pozycję w GK. Kolejne trzy miejsca za nim w generalce nie zmieniły się. W lidze Pro Daniel Głuchowski ponownie zajął fotel lidera. Jego największy rywal Grzegorz Cichowlas był trzeci.Liga Amator

Przemysław Baran od początku rozgrywek pokazał, że zależy mu na wygranej w lidze. W eliminacjach był najlepszy. Niewiele gorszy wynik miał Paweł Kusio. Do półfinałów weszli też: Stanisław Rosłaniec, Ireneusz Stankiewicz, Paweł Kusio, Paweł Kisiel, Renata Soćko, Paweł Sabak i Patryk Bogusz. W pierwszym spotkaniu półfinałowym Przemysław Baran dwukrotnie ograł Pawła Kusio. Stanisław Rosłaniec raz przegrał, a raz wygrał z Ireneuszem Stankiewiczem. Wspomniana czwórka weszła do finału. Paweł Kisiel dwukrotnie wygrał z Pawłem Sabakiem, ale to było za mało by wejść do finału. Duże znaczenie miały tu gry eliminacyjne. Natomiast wicelider GK Patryk Bogusz miał fatalny dzień i dwukrotnie przegrał z Renatą Soćko. Tutaj sytuacja była podobna jak w przypadku pojedynku Sabak - Kisiel. W finale Stanisław Rosłaniec pokonał Przemysława Barana, ale mając gorszą sumę 7 gier uplasował się na drugim miejscu za Przemysławem. Ireneusz Stankiewicz ograł Pawła Kusio i tym samym zajął trzecie miejsce.REKLAMA:


Liga Pro

W lidze Pro Daniel Głuchowski jakby nieco podrażniony utratą I miejsca w GK grał bardzo dobrze już od eliminacji. W półfinale ograł Dariusza Rojka, który po świetnych eliminacjach nie mógł się skoncentrować. Marcin Sabak podzielił się punktami bonusowymi z Markiem Kozłowcem, a Michał Rek z Robertem Bieleckim. Za to Grzegorz Cichowlas dwukrotnie ograł Łukasza Osiaka, który tak jak Rojek nie mógł się skoncentrować na celnych rzutach. W finale Daniel Głuchowski ograł Marcina Sabaka, a Marek Kozłowiec Grzegorza Cichowlasa. Pierwsza trójka od najlepszego prezentuje się następująco: Głuchowski, Kozłowiec, Cichowlas. Tym samym to Daniel Głuchowski powrócił na fotel lidera. W GK wyprzedza największego rywala Grzegorza Cichowlasa o 3 (!) punkty. Marek Kozłowiec mocno pilnuje trzeciej pozycji. A kto wie, czy nie uda mu się zająć lepszego miejsca.
Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Bowling.... (, #IP a4a4297a32) Odpowiedz

Tyma razem Legia nie brała udziału ?