Sport

Liga Bowlingowa po IX kolejce

Dodano:
garwolin - Liga Bowlingowa po IX kolejce

23 i 29 stycznia w Borowiu została rozegrana IX kolejka w Lidze Bowlingowej Amator i Pro. W Lidze Amator swoja dominację potwierdził Przemysław Baran. Kolejne trzy miejsca w generalce za nim, nie zmieniły się. W lidze Pro Marek Kozłowiec postanowił trochę namieszać i zajął I miejsce. Cichowlas i lider Głuchowski zajęli odpowiednio IV i V miejsce, ale w tabeli GK wielkie zmiany nie zaszły.

Liga Amator

Najlepszy w eliminacjach był Paweł Kisiel. Niewiele gorzej zagrał Ireneusz Stankiewicz, ale Paweł w półfinale potwierdził dobrą dyspozycję. W pojedynku Paweł Kusio-Patryk Bogusz, to wicelider GK był lepszy i Paweł zakończył grę na półfinale. Przemysław Baran nie dał szans Stanisławowi Rosłańcowi, choć sam nie rzucał tego wieczoru tak dobrze, jak to pokazywał wcześniej. Paweł Sabak podzielił się bonusami z Tomaszem Mazurkiem, ale obaj nie weszli do finału. W finale Przemysław Baran rzucał już najlepiej i ograł Pawła Kiśla. Natomiast Ireneusz Stankiewicz zagrał lepiej od Patryka Bogusza. Najlepsza trójka kolejki, od najlepszego prezentuje się następująco: Baran, Kisiel, Stankiewicz.REKLAMA:


Liga Pro

W Lidze Pro Marek Kozłowiec zdecydowanie miał swój dzień. Pewnie wygrał eliminacje. Nieco gorzej poszło mu w półfinale ze świetnie rzucającym Łukaszem Osiakiem, któremu oddał 40 punktów bonusowych, ale i tak wszedł do ścisłej czołówki. Grzegorz Cichowlas miał nieco gorszy wieczór, bo w półfinale dwa razy przegrał ze Zdzisławem Bąkiem, a Daniel Głuchowski podzielił się punktami z Piotrem Prokuratem. Lider GK nie wszedł do finału, tak jak Paweł Kusio i Dariusz Rojek (mimo dwóch wygranych z Pawłem). W finale Marek Kozłowiec znacznie ograł Łukasza Osiaka, a Zdzisław Bąk poradził sobie z Grzegorzem Cichowlasem. Najlepsza trójka to kolejno: Kozłowiec, Bąk i Osiak.
Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.