Wiadomości

Przełożenie ruchu z DK 17 na DR04 pomiędzy obwodnicą Garwolina a obwodnicą Gończyc (wideo)

Dodano:
garwolin - Przełożenie ruchu z DK 17 na DR04 pomiędzy obwodnicą Garwolina a obwodnicą Gończyc (wideo)

Trwają prace na budowie S17. Wykonawca inwestycji firma Budimex dokonała zmian w organizacji ruchu na odcinkach 54+750km oraz 59+000km pomiędzy obwodnicą Garwolina a obwodnicą Gończyc. Teraz z DK 17 musimy zjeżdżać na DR04.

Wideo zostało opublikowane przez Euroconsult - Biuro nadzoru budowy drogi ekspresowej S17. Zadanie 2. W materiale są dostępne dwa widoki na prace przy S17: od strony Warszawy i od strony Lublina.

Użytkownik YT S17 Garwolin - granica województw
 
Zamawiającym inwestycję jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, wykonawcą firma Budimex a konsultantem firma Euroconsult.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

DK17 na DR04 (, #IP c7b4922c9a) Odpowiedz

Świetne miejsce na kłopoty zjazd na DR04 zakręt bardzo wąski i 3-4 metrowy rów.Naczepy prawie się schowają,ciekawe ile poczekamy na pierwszy wypadek

aaa (, #IP 4178b7dadb) Odpowiedz

Niedługo :/ 2 dni :/