Ciekawe tematy

W marcu i w kwietniu rozpoczyna się rekrutacja do przedszkoli i szkół w Garwolinie na rok szkolny 2018/2019

Dodano:
garwolin - W marcu i w kwietniu rozpoczyna się rekrutacja do przedszkoli i szkół w Garwolinie na rok szkolny 2018/2019

30 stycznia burmistrz miasta Garwolin wydał zarządzenie w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2018/2019 do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i klas pierwszych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest miasto Garwolin.

Dostępny jest już harmonogram rekrutacji do przedszkoli i szkół. Rekrutacja do przedszkoli rusza już w marcu, natomiast rekrutacja do szkół rusza w kwietniu. W kwietniu i w maju już będzie wiadomo, które dzieci zostały przyjęte, a które nie, do przedszkoli i do szkół. Jak co roku będą pewnie jeszcze dodatkowe terminy na rekrutację.

REKLAMA:Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.