Rozrywka

Impreza charytatywna dla Michała! Duduś walczy z rakiem – pomóżmy mu wygrać!

Dodano:
garwolin - Impreza charytatywna dla Michała! Duduś walczy z rakiem – pomóżmy mu wygrać!

Duduś czyli Michał Kowalewski to 30-latek pochodzący z Maciejowic. Od kilku miesięcy zmaga się z mięsakiem kości. Jest to bardzo rzadki nowotwór złośliwy. Michał przeszedł już operację usunięcia części kości oraz wstawienia implantu. Po raz siódmy podano mu chemię. „Duduś” kocha życie i dzielnie walczy z chorobą. Od kilku lat mieszka w Warszawie i jest barmanem. Robiąc drinki wykonuje swoiste show, gdyż jest pasjonatem flairu.

Przyjaciele Michała, Fundacja ALE JESTEM, GOK w Maciejowicach oraz MKRS Wisła Maciejowice organizują w Gminnej Hali Sportowej w dniach 10-11 lutego 2018 roku imprezę charytatywną pod hasłem „Wszyscy razem dla Dudusia”. Dochód z imprezy będzie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Michała.

W sobotę odbędzie się loteria fantowa, a najmłodsi piłkarze wezmą udział w turnieju halowej piłki nożnej. Natomiast w niedzielę zagrają dorośli. Odbędzie się też loteria fantowa oraz licytacje.

Do najcenniejszych przedmiotów przeznaczonych na licytację należą gadżety sportowe, m.in. koszulka reprezentacji polski z podpisem Roberta Lewandowskiego oraz piłka do koszykówki z podpisem Marcina Gortata.  Licytowane też będą inne cenne gadżety. Można będzie też wylicytować wycieczkę do Berlina, rodzinne zwiedzanie Warszawy w formie gry spacero- miejskiej, wiele voucherów, m.in. gastronomicznych, kosmetycznych, fizjoterapeutycznych i innych.

REKLAMA:


Podczas imprezy będzie możliwość przejażdżki w pełni elektrycznym samochodem sportowym marki TESLA.  Organizatorzy zapewniają ciepły posiłek oraz słodkości w zorganizowanej kawiarence. Akcję wspiera WOŚP na czele z Jurkiem Owsiakiem.

Akcję można również wesprzeć wpłacając pieniądze na konto fundacji.

Fundacja Osobom Niepełnosprawnym
,,ALE JESTEM’’
KRS 0000527539
Numer konta: 61 1020 4476 0000 8702 0326 4363 z dopiskiem Michał Kowalewski

Organizatorzy zachęcają do wspierania wydarzenia na facebooku oraz przekazywania przedmiotów na licytację. Weź udział w akcji! Nie może Cię zabraknąć!


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.