Rozrywka

Gwiazdą Dni Garwolina będzie Feel

Dodano:
garwolin - Gwiazdą Dni Garwolina będzie Feel

W dniach 16-17 czerwca będziemy obchodzili Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego. W programie, jak co roku, nie zabraknie atrakcji. Gwiazdą, która zagra na zakończenie święta miasta i powiatu będzie zespół Feel.

Zespołu Feel nie trzeba specjalnie przedstawiać. Graja już 13 lat. Zespół założony został w maju 2005 roku przez Piotra Kupichę. Początkowo, pod nazwą Q2 tworzył duet wraz z basistą Michałem Nowakiem. Skład zespołu uzupełnili Łukasz Kożuch oraz Michał Opaliński zmieniając szyld kolejno na Q3, Q4 oraz Kupicha Band. Ostatecznie zespół stal się FEEL'em.

Wiele nagród (Telekamery, Super jedynki, Bursztynowy słowik, Słowik Publiczności) i hitów zespołu w tym najnowszy z 2016/17 pt. "Swoje Szczęście znam" potwierdziły, że zespół jest w formie, a na nasyconym rynku muzycznym Feel jest jednym z najważniejszych zespołów pop-rockowych.

Feel zaprezentuje się w około 70- minutowym koncercie. Do tego zespół zagra prawdopodobnie kilka kawałków na bis. Ściągnięcie gwiazdy do Garwolina kosztuje 40 tys. zł netto. Centrum Sportu i Kultury rozmawiało też z m. in. z menedżerem zespołu Wilki, ale kapela miała już zajęty termin.

źródło: własne/feel.net.pl
zdjęcie: Facebook

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP 38ddf96a8a) Odpowiedz

Z VATem to będzie 49.200 zł. Tyle kasy za 70 minut występu? Lepiej drogi za te pieniądze poprawić.

Popieram. (, #IP a4a4297a32) Odpowiedz

Niech imprezę poprowadzi DJ Wiesław a zaśpiewają Dinozaury i będzie Ok. Ludziska się pobawią i jeszcze sporo z tej kasy zostanie.

głosuje na PIS (, #IP 9d280dd12f) Odpowiedz

coto za jakieś owłosione dzikusy som? a dzie zenek Martyniak a dzie Sławomir to som prawdziew artysty diskopol gurom

Wilki (, #IP 326179bc76) Odpowiedz

Szkoda że zespół Wilki nie mógł wystąpić, ale coż, może za rok... Feel ostatecznie może być.

Grają od 13 lat!!! (, #IP 3ccfe62737) Odpowiedz

Powinno być....... Nagrali płytę 13 lat temu a teraz grają to samo, ogrzewane jak stare kotlety!!!