Sport

Strażacy z KP PSP w Garwolinie awansowali do siatkarskich mistrzostw Mazowsza

Dodano:
garwolin - Strażacy z KP PSP w Garwolinie awansowali do siatkarskich mistrzostw Mazowsza

1 lutego 2018 r. w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Górznie rozegrano eliminacje strefowe do „XVI Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w Piłce Siatkowej”. Dobre, II miejsce zapewniło strażakom z KP PSP awans do turnieju finałowego XVI Mistrzostw Woj. Mazowieckiego Strażaków w Piłce Siatkowej, który zostanie rozegrany 21 lutego w Gostyninie

1 lutego 2018 r. w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Górznie rozegrano eliminacje strefowe do „XVI Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w Piłce Siatkowej”.

W rozgrywkach udział wzięło 5 drużyn reprezentujących komendy PSP z terenu województwa  mazowieckiego tj.: KP PSP Kozienice, KP PSP Piaseczno, KP PSP Warszawa, KP PSP Węgrów, KP PSP Garwolin – gospodarz.

REKLAMA:


Zawody rozegrano zgodnie z Regulaminem XVI Mistrzostw Woj. Mazowieckiego Strażaków w Piłce Siatkowej zatwierdzonym przez Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.
Klasyfikacja końcowa zawodów przedstawia się następująco: I miejsce KM PSP w Warszawie - 4 pkt, II - miejsce KP PSP w Garwolinie - 3 pkt., miejsce KP PSP w Kozienicach - 2 pkt., IV miejsce KP PSP w Węgrowie - 1 pkt. i V miejsce KP PSP w Piasecznie  - 0 pkt.

Drużyna KP PSP Garwolin, zajmując drugie miejsce uzyskała awans do turnieju finałowego XVI Mistrzostw Woj. Mazowieckiego Strażaków w Piłce Siatkowej, który zostanie rozegrany 21 lutego w Gostyninie, gdyż KM PSP Warszawa jako mistrz województwa z 2017 roku miała zagwarantowane prawo udziału w turnieju finałowym.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 8

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.