Wiadomości

27-latek potrącony Samorzadkach. W stanie ciężkim trafił do szpitala

Dodano:
garwolin - 27-latek potrącony Samorzadkach. W stanie ciężkim trafił do szpitala

W piątek 2 lutego przed godziną 19.00 w Samorządkach 22-latek kierujący audi potrącił 27-latka, który wszedł na jezdnię. Pieszy w stanie ciężkim trafił o szpitala.

- Zgłoszenie o zdarzeniu w Samorządkach otrzymaliśmy o godzinie 18.47. Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że 22-letni mężczyzna kierujący osobowym Audi A4, na prostym odcinku drogi, w terenie zabudowanym, potrącił 27-letniego mężczyznę, który wychodził zza zaparkowanego pojazdu i przechodził przez jezdnię. Potrącony 27-latek, w badaniu szpitalnym miał 0,81 promila alkoholu we krwi. Mężczyzna w stanie ciężkim został zabrany do szpitala - informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.