Rozrywka

III Bal Chrytatywny dla Michałówki

Dodano:
garwolin - III  Bal Chrytatywny dla Michałówki

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"- Jan Paweł II. Ten cytat stał się myślą przewodnią III Balu Charytatywnego, który odbył się 3 lutego 2018 roku w domu weselnym ,,Laurowy Dwór“ w Lipówkach.

Dzieki zangażowaniu rodziców i nauczycieli z Publicznego Przedszkola ,,Leśne Srzaty“ w Michałówce i Szkoły Podstawowej im. Orła Białego, ponownie społeczność szkolna i przedszkolna mogła spotakać się w niecodziennej atmosferze.

Przybywających gości na bal witały dyrektorki obu placówek, nastęnie wszyscy goście udali się by zrobić sobie zdjecia na tle specjalnie przygotowanej ścianki z logami sponsorów, którzy wsparli akcję.

Wśród zapraszonych gości nie zabrakło wójta gminy Garwolin Marcina Kołodziejczyka wraz z małżonką przewodniczącej rady gminy Garwolin Iwony Pluty wraz z mężem, ksiedza proboszcza Jerzego Janowskiego oraz wikariusza parafi Miętne księdza Piotra Wasyljewa.

O godzinie 19.15 dyrektorki: Agnieszka Szczypek i Zofia Czapska oficjalnie ropoczeły III Bal Charytawny.

W swoim przemóweniu podkreśliły, że głównym celem spotkania jest integracja oraz dobro i rozwój dzieci, z którymi nauczyciele mają przyjemność pracować.

Taneczna część imprezy rozpoczęła się tradycyjnym polonezem przy dźwiękach znanych z filmu ,,Pan Tadeusz“.

Podczas balu na gości czekało mnóstwo atrakcji. Wiele emocji budziała zabawa fantowa. Uczestnicy z niecierpliwością czekali na wyczytanie ich losów, a następnie odbierali nagrody ufundowane przez licznych sponsorów balu. W losowaniu nie było przegranych. Każdy numerek wygrywał. 

O godzinie 24.00 rozpoczeła się licytacja prac wykonanych  przez dzieci uczęszczajace do przedszkola i szkoły w Michałówce. Prace również zostały przygotowne przez rodziców i przyjaciół obu placówek, specjalnie na okazję balu. Jest to zawsze wyczekiwana atrkacja balu, która gromadzi wielu ludzi dobrego serca.

Po licytacji nastąpiło losowanie nagród głównych. W tym roku były nimi: ekspres do kawy; odkurzacz bezprzewodowy; maszynka do golenia i szczoteczka do zębów ufundowane przez firme Kruger and Matz; biżuteria od firmy Collia ufundowana przez właścicielkę sklepu Karolinę Nowicką- Wawer; mikrofalówka w stylu retro ufundowana przez Małgorzatę i Tomasza Kuźmę; 4 walizki firmy Ochnik ufundowane przez Artura i Monikę Grzegrzółków.


- Dziekujemy wszystkim, którzy włączyli się w orgazniację balu, a szczególnie dziękujemy rodzicom, nauczycielom i personelowi obsługi szkoły i przedszkola za wspaniałe pomysły i poświęcenie swojego czasu. Przygotowania do balu dla niektórych trwały juz od listopada. Dziękujemy: Agnieszce Zając- Kowalskiej, Magdalenie Erdman- Rękawek, Urszuli Gawryś, Małgorzacie Białeckiej, Małgorzacie Kuźmie, Monice Grzegrzółce, Agnieszce Czyżkowskiej, Annie Szwagulińskiej, Renacie Żurawek, Jolancie Mróz, Jolancie Kujdzie, Annie Mikulskiej, Paulinie Błażejczyk, Hannie Przybysz- Żołądek, Annie Popińskiej, Małgorzacie Rygier, Wiolettcie Przybysz. Dziękujemy wszytskim sponsorom, którzy wspierają nasz bal charytatywny. Większość sponsorów jest z nami od pierwszego balu. Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że zawsze z otwartością nas przyjmujecie i służycie pomocą. Dzięki wam ten bal staje się tak bardzo atrakcyjny. Wszystkim uczestnikom dostarcza niezapomnianych przeżyć a po jego zakończeniu wiele wiele osób mysli o kolejnym. Dziękujemy – mówią organizatorzy.

REKLAMA:


Małgorzata Rygier, opr. AS


Sponosrami balu byli:

Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk, Zespół muzyczny The Black, Firma Kruger and Matz, Małgorzata i Tomasz Kuźma, Firma Collia Karolin Nowicka- Wawer, Monika i Artur Grzegrzółka,
Laurowy Dwór: właściciele sali Rafał Wawrzyniak i Marcin Wójcik, Wiejski stół Wyroby domowe - Małgorzata i Jacek Elis, Fotobudka pana Michała Walickiego reprezentującego fimre ubezpieczeniową CUK Ubezpieczenia, Hanna Przybysz- Żołądek, JK Flower – Dekoratornia Jolanta Kujda, fotografki Emila Wawer i Karolina Kuźma, Powiatowe Centrum Kultury w Miętem, Gminne Centrum Animacji Kultury w Sulbinach, Centrum Sportu i Kultury w Garwolin,
Magdalena i Paweł Ostrowscy, Agnieszka  i Piotr Kowalscy,  Czarny Kot Alicja i Paweł Pałyska, Derma Clinic Pauliny Baran, Epewex Państwa Rachwalak, Helen Doron Agnieszka Biedrunka- Ujma,  Malowany Garaż- Agnieszka Rosa, Darek i Beata Częścik, Magdalena Erdman-Rękawek, Wioletta i Czarek Rękawek, Gatta, Monika i Marcin Piesio, Biuro Podrózy Viva Travel Anna Bogusz- Wąsik, Akzo Nobel, radca prawny Tomasz Rzętała, Firma Bruggen, Anna i Andrzej Moch, Coś Pięknego Krystyna Kułak, Jolanta i Mariusz Mróz, Your beautician Urszula Gawryś, AQUA FITNESS Anna Szwagulińska, Anna i Łukasz Kuśmierkiewicz, Anna i Tomasz Paśniccy, Firma Prolech, Centrum Druku, Lamex, ReNail – Renata Rękawek, Księgarnia Mądra Sowa, Mydlarnia u Franciszka, Carinii, Kraina Czarów, Ksiegarnia Sowa, Herbaty świata, Baby Shop, Sklep TOYS, Lobo, Pepek Sport, Lodziarnia Domareccy, Kwiaciarnia Broniszewscy, Mieszalmia Farb DOMAR, Beata Łubian,
Katarzyna Zielińska, Agnieszka Świętochowska,Vital Med, Waldi Meble, Dave‘s Pizza, Pizzeria Pepperoni,
Fabryka Fanaberi, Parantela, Rammit, Beata Potapska  Arobnne, Sklep BARTEK, Anna Parol Wizaż, Katarzyna i Sławomir Paziewscy, ATCO TOYS- Jarosław Ziędalski, Fundacja Sztafeta, ZAKŁAD FRYZJERSKI Iwona Siwek,Tea&coffee - Garwolin ul. Staszica, Robert Pluciński, Zakład fryzjerski K&M.

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 95

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.