Sport

Młodzi karatecy z powiatu garwolińskiego trenowali w Bieszczadach

Dodano:
garwolin - Młodzi karatecy z powiatu garwolińskiego trenowali w Bieszczadach

Pierwszego tygodnia ferii, czyli w dniach 14-21 stycznia młodzi karatecy z powiatu garwolińskiego mieli okazję wziąć udział w Zimowej Akademii Karate, organizowanej przez Wołomiński Klub Shorin - Ryu Karate. Obóz odbył się w malowniczej miejscowości Zwierzyń w najdzikszym miejscu w Polsce – w Bieszczadach.

Obóz obfitował w liczne atrakcje dodatkowe takie jak: wyjścia do aquaparku, wypady na narty i snowboard na stok, zawody w unihokeja i piłkę chińską oraz zimowe bieszczadzkie spacery.

Nie zabrakło też zajęć dla bardziej kreatywnych karateków. Odbył się konkursy na najlepsze przedstawienie teatralne i najładniejszą bieszczadzką pocztówkę.

- Zimową bieszczadzką aurę dogrzewaliśmy dodatkowo ogniskiem i dyskotekami. Treningi odbywały się standardowo codziennie. Karatecy z samego rana doskonalili swoje umiejętności w tradycyjnej sztuce Shorin - Ryu. Za kilka miesięcy czeka nas kolejny obóz - tego lata odwiedzimy ulubioną przez nas nadmorska Pogorzelicę. Obóz odbędzie się w dniach 20 – 31 lipca 2018. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z sensei Grzegorzem 696 480 952 – mówi Jakub Jarząbek z WKSRK.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 8

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.