Sport

Sportowiec Powiatu Garwolińskiego 2017 – znamy zwycięzców

Dodano:
garwolin - Sportowiec Powiatu Garwolińskiego 2017 – znamy zwycięzców

Podczas XVI Balu Mistrzów Sportu nastąpiło ogłoszenie zwycięzców plebiscytu „Sportowiec Powiatu Garwolińskiego 2017”. Na podium stanęli Mateusz Szczypek, Robert Kwaśniak i Mateusz Mikulski.

Plebiscyt został zorganizowany przez portal WirtualnyGarwolin.pl oraz Centrum Sportu i Kultury, a na swoich faworytów można było głosować za pośrednictwem Facebooka i SMS-ów. Najwięcej głosów uzyskał Mateusz Szczypek – pływak, zawodnik UKS Delfin Garwolin. Drugie miejsce powędrowało do tancerza Roberta Kwaśniaka, występującego w klubie Duet Warszawa. Brązowy medal przypadł Mateuszowi Mikulskiemu – kolarzowi Garwolińskiego Stowarzyszenia Kolarskiego „Horyzont” oraz Klubu Kolarskiego V-max z Mińska Mazowieckiego. Kolejne miejsca w plebiscycie zdobyli: Jakub Piesiewicz (MMA), Filip Gac (piłka nożna), Robert Głowala (lekkoatletyka), Patryk Akala (siatkówka).

Wyróżnienia przyznała również kapituła plebiscytu w składzie: przewodniczący rady miasta Marek Jonczak, wiceprzewodniczący rady powiatu Marcin Kobus, dyrektor CSiK Jarosław Kargol oraz redaktor portalu WirtualnyGarwolin.pl Łukasz Korycki. Nagrodę Indywidualny Sukces Roku otrzymał Jan Parol za zdobycie srebrnego medalu Młodzieżowych Mistrzostw Polski w lekkoatletyce.

REKLAMA:


Wyróżnienie za Imprezę Sportową Roku 2017 powędrowało do Studia Ruchu Kordaszewscy za zorganizowanie I Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego w Garwolinie.

Specjalne wyróżnienie kapituła przyznała Stanisławowi Buszcie za promowanie sportu przez całe życie. Przedstawiciele firmy Avon Operations Polska Sp. z o. o. odebrali nagrodę za wspieranie lokalnych inicjatyw sportowych – bieg „Avon kontra przemoc” wpisał się na stałe w kalendarz imprez organizowanych w Garwolinie. Kolejne wyróżnienie specjalne przyznane zostało piłkarzowi Maciejowi Górskiemu za promowanie powiatu garwolińskiego na arenie ogólnopolskiej.

Kapituła wręczyła także dwie nagrody Drużynowy Sukces Roku. Wywalczyli ją sobie zawodnicy Wilgi Garwolin rocznik 2000 za wygranie Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego Wrocław Trophy U17, oraz zawodniczki kobiecej drużyny Wilgi Garwolin za awans do II ligi. Nagrody odebrali trenerzy drużyn: Łukasz Grązka i Robert Rokicki.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 82

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

:) (, #IP 5e24996038) Odpowiedz

No sa osiagniecia nie ma co --> ogolnopolskie haha

sport owcy (, #IP 7c502af1c4) Odpowiedz

Pływaków mamy najwięcej, pewnie nie wystarczyłoby medali.

jacy mistrzowie (, #IP eab141f1ed) Odpowiedz

gdzie tu mamy mistrzów sportu? w jakiej dyscyplinie? jest topoprostu wydanie dużych pieniedzy zamiast przeznaczyć je na oznakowanie przejść dla pieszych.

(, #IP b6a420dac2) Odpowiedz

W obliczu tej tragedii zwycięzcy plebiscytu i tragedii jego ofiary i ich rodzin mogli sobie ten bal darować. Powinni go odwołać.

bez przesady (, #IP ae8ddb6748) Odpowiedz

Codziennie ktoś gdzieś ginie. W ten sposób non stop byśmy mieli żałoby. Dlaczego nawet ci co nie znali osoby, która zginęła mają mieć żałobę?

(, #IP a3090d9b98) Odpowiedz

Nie napisałam żeby ogłaszać żałobę narodową ale odwołać ten lokalny bal ze względu na zwycięzcę. Chłopak przeżywa teraz tragedię a jego znajomi, koledzy się bawią. Przykre to.

Odwoływać (, #IP ae8ddb6748) Odpowiedz

imprezę, żeby sprawy śmierci dziewczynki nie było smutno, że inni się bawią bez niego? Puknij ty się w łeb.

zsmp (, #IP b6154bd743) Odpowiedz

Słyszałam, że Bal Mistrzów Sportu zaszczyciła przedstawicielka Urzędu Rady Ministrów RP. Pani Elżbieta to mistrzyni powiatu w pływaniu.