Ciekawe tematy

1 procent podatku na rzecz Jakuba Miszkurki, chorego mieszkańca naszego powiatu!

Dodano:
garwolin - 1 procent podatku na rzecz Jakuba Miszkurki, chorego mieszkańca naszego powiatu!

Szlachetna Paczka - Sobolew i okolice rusza na pomoc cierpiącemu na porażenie mózgowe Jakubowi Miszkurce. Nadzieja tylko w ludziach dobrej woli, którzy mogą pomóc wrócić chłopcu do zdrowia.

Kuba urodził się 20 listopada 2001r., jest mieszkańcem Sobolewa. Ma mózgowe porażenie dziecięce, dużą wadę wzroku oraz opóźnienie psychoruchowe. Dodatkowym problemem jest niska odporność organizmu, co powoduje nawracające infekcje. Chłopak wymaga specjalistycznego leczenia, które niestety jest bardzo drogie. Większość leków dla niego jest sprowadzany z Niemiec, co wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Prywatne wizyty u specjalistów (neurolog, okulista, fizjoterapeuta), zakup sprzętu ortopedycznego (materace, piłki, obuwie, łóżeczko), dojazdy na masaże – wszystko to przekracza możliwości finansowe rodziny chłopca. Kubuś jest bardzo pogodnym i radosnym dzieckiem, któremu za wszelką cenę jego najbliżsi przy wsparciu Fundacji starają się pomóc. Codzienna rehabilitacja i masaże przynoszą widoczne efekty, ponieważ mając 8 lat nauczył się samodzielnie siedzieć, a teraz próbuje chodzić w specjalistycznym łóżeczku.

REKLAMA:


Chcąc przekazać w zeznaniu podatkowym 1% podatku należy wpisać numer KRS 0000037904, a w rubryce „Informacje uzupełniające”: 8127 Miszkurka Jakub.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Fundacji "Zdążyć z pomocą", do której należy Jakub.

Dodatkowe informacje można uzyskać również u wolontariuszy Szlachetnej Paczki z rejonu Sobolew oraz na facebookowym wydarzeniu.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.