Rozrywka

Studniówka w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego w Żelechowie

Dodano:
garwolin - Studniówka w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego w Żelechowie

Studniówka dla uczniów klas IV technikum w ZS im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego odbyła się w dniu 3 lutego 2018 w ośrodku "Zajazd Rosa" w Stoczku Łukowskim. W zabawie wzięło udział ponad 250 uczniów z osobami towarzyszącymi, rodzice, nauczyciele i zaproszeni goście.

Studniówkę otworzył tradycyjny polonez przygotowany przez nauczyciela wwychowania fizycznego Tomasza Odziemczyka. Następnie przemówił dyrektor szkoły mgr Grzegorz Szymczak:  - Jak śpiewał Marek Grechuta: „Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy”. Dla was ważne jest najbliższe sto dni. Zadanie czeka trudne:  Bo „Jak pozbierać myśli z tych nieposkładanych? Jak odnaleźć nagle radość i nadzieję? Odpowiedzi szukajcie, czasu jest niewiele.” Mam ogromną nadzieję, że wasz wysiłek i praca waszych nauczycieli przyniosą same dobre rezultaty (…) Czasu nie da się oszukać. Przed wami wkrótce dorosłe życie, czyli wielkie wyzwania. Wszyscy na tej sali wierzymy, że uda wam się zdać maturę i że ten krok w waszą przyszłość, będzie udany. Ale co potem? Co po skończeniu szkoły? (…)To ważne pytania, i mimo, że wkrótce czeka was odpowiedź na te pytania, to jednak dzisiejszy wieczór i noc poświęćcie dla wspaniałej zabawy, wspólnej - was, waszych gości, rodziców i nauczycieli. Niechaj ten czas pozwoli oderwać się od strachu przed maturą. Życzę wszystkim niezapomnianych wrażeń i oby ten bal był zapowiedzią samych dobrych wyników na maturze – mówił dyrektor.

REKLAMA:


Po dyrektorze życzenia uczniom złożyli: radny powiatu garwolińskiego Krystian Kania, przewodnicząca rady rodziców Izabela Lewandowska, przewodnicząca komitetu organizacyjnego studniówki Irena Jadanowska, przedstawiciele uczniów Magdalena Żmuda i Dominik Siwek.

Po zakończeniu przemówień uczniowie zaprosili nauczycieli oraz gości do tradycyjnego walca. Uczniowie do tego tańca byli przygotowywani przez nauczycielkę WF Edytę Odziemczyk. Następnie rodzice zaprosili wszystkich za stoły.

 Potem rozpoczęła się wspaniała zabawa trwająca do godziny 5.00 W międzyczasie uczniowie zaprezentowali część artystyczną. Z kabaretem wystąpili uczniowie klasy IV Technikum Mechanicznego oraz Technikum Informatycznego, przygotowani przez polonistkę Beatę Dudek, zaś piosenki zaśpiewały uczennice klasy IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz klasy IV Technikum Hotelarskiego. Przy czym w trakcie piosenki "Ale to już było" do uczennic dołączyli wszyscy obecni nauczyciele.

Podczas studniówki bawili się uczniowie przygotowujący się do zawodów: technik geodeta, technik mechanik, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik hotelarstwa, technik ekonomista i technik informatyk.
 
Zdjęcia od 1 do 41 udostępnił nam fotograf Krzysztof Miętus. Dziękujemy!
Za zdjęcia od 42 do 53 dziękujemy Panu Grzegorzowi Szymczakowi.


GS, opr. AS

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 53

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.