Sport

Liga Bowlingowa po X kolejce

Dodano:
garwolin - Liga Bowlingowa po X kolejce

30 stycznia i 5 lutego w Borowiu została rozegrana X kolejka w Lidze Bowlingowej Amator i Pro. Pierwsze dwa miejsca w Lidze Amator po tej kolejce bez zmian. Natomiast na miejsce czwarte awansował Paweł Kisiel a na miejsce trzecie Stanisław Rosłaniec. W Lidze Pro drugą kolejkę z rzędu świetnie zagrał Marek Kozłowiec i pokazał, że może walczyć nawet o I miejsce w lidze. Lider GK Daniel Głuchowski był drugi a Grzegorz Cichowlas (wicelider) trzeci.

Liga Amator
W Lidze Amator, na trzy kolejki przed końcem przebudził się Stanisław Rosłaniec. Po X kolejce zajmował trzecie miejsce w lidze z szansą na drugie. W Eliminacjach nie miał sobie równych. W półfinale dwa razy ograł lidera GK Przemysława Barana (drugiego w eliminacjach), a w finale Pawła Sabaka. Paweł miał jednak łatwą półfinałową przeprawę z Patrykiem Boguszem, bo ograł go dwa razy.
Paweł Kisiel dwa razy wygrał w półfinale  z Pawłem Kusio, a Renata Soćko raz uległa Pitrowi Sabakowi, a raz z nim wygrała, ale oboje nie weszli do finału. W drugim pojedynku finałowym Paweł Kisiel ograł Przemysława Barana. Najlepsza trójka to: Rosłaniec, Paweł Sabak, Kisiel.Liga Pro

W eliminacjach najlepszy był Grzegorz Cichowlas, ale później już nie szło mu tak łatwo. W półfinale raz wygrał i raz przegrał z Łukaszem Osiakiem. W finale przegrał z liderem GK Danielem Głuchowski. Po X kolejce w GK dzieli ich tylko kilka punktów. Daniel Głuchowski zanim wygrał tę kolejkę zmierzył się z będącym ostatnio w świetniej dyspozycji Markiem Kozłowcem, który gdyby nie jedna absencja 8 stycznia byłby pewnie liderem. Daniel podzielił się z Markiem punktami bonusowymi. Grzegorz Król toczył wyrównaną walkę z Marcinem Sabakiem, ale obaj nie weszli do finału. Podobnie jak Łukasz Sałasiński i Kuba Gąska.  W finale Marek Kozłowiec ograł Łukasza Osiaka, a Daniel Głuchowski Grzegorza Cichowlasa. Najlepsza trójka (od najlepszego)prezentuje się następująco: Kozłowiec, Głuchowski, Cichowlas.


REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.