Wiadomości

Fundacja Tętniące Życiem zaprasza na pierwszy LIVE!

Dodano:
garwolin - Fundacja Tętniące Życiem zaprasza na pierwszy LIVE!

Fundacja Tętniące Życiem zaprasza na cykl "Tętniące rozmowy czyli krótkie dyskusje po babsku". Pierwszy LIVE już dziś o godzinie 21.00.

- Ruszamy 8 lutego 2018 o godz. 21.00. Temat będzie bardzo gorący "Zawsze jesteśmy seksualni, czyli seksualność nie tylko od święta". To będzie nasz pierwszy i miejmy nadzieję nie ostatni LIVE – zachęca prezes FTŻ Agnieszka Sadowska-Janiec.

LIVE poprowadzą : Barbara Jarzyna - coach, mentor, prezes Fundacji Tętniącej Życiem. Kobieta spełniona, wulkan energii z głową pełną pomysłów. Matka i żona od 26 lat.

Drugą prowadzącą jest Anna Wcisło - psycholog, terapeuta, studentka seksuologii klinicznej. Reprezentantka młodego pokolenia singli, zakręcona na punkcie nauki.

To będzie starcie 26 - letniego seksualnego doświadczenia z psychologiczną wiedzą!

Zarezerwuj już dziś czas 08.02.2018 o godz. 21:00
Będziemy się mądrzyć, spierać i śmiać! Dołącz do nas! Oglądaj i komentuj!

Osoba, która będzie najbardziej aktywna podczas live'a dostanie od FTZ książkę "O rozkoszy" autorstwa Zbigniewa Lew-Starowicza, w której znajdą Państwo zapiski z rozmów z profesorem.

Transmisja będzie dostępna na facebooku Fundacji.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

fundacja (, #IP ae08b2a5c4) Odpowiedz

Czy ja nie umiem czytać, czy nie podano miejsca spotkania

To nie jest spotkanie a info o transmisji (, #IP ae8ddb6748) Odpowiedz

Więc chyba nie umiesz czytać.