Wiadomości

Dachowanie w Wildze. Kobieta i dwójka dzieci trafili do szpitala

Dodano:
garwolin - Dachowanie w Wildze. Kobieta i dwójka dzieci trafili do szpitala

Dziś po godzinie 8.00 w miejscowości Wilga doszło do dachowania osobowego renaulta, którym podróżowała kobieta wraz z dwójką dzieci. Wszyscy trafili do szpitala.

– Zgłoszenie o zdarzeniu na drodze wojewódzkiej nr 801 w Wildze otrzymaliśmy o godzinie 8.40. Kobieta kierująca osobowym renaultem wpadła w poślizg, straciła panowanie nad pojazdem i dachowała. Kobieta wraz z dwójką pasażerów w wieku 3 i 8 lat, zostali przetransportowani do szpitala. Po badaniach ze szpitala wyszła już kobieta i 3-letnie dziecko. Na badaniach zostało jeszcze 8-letnie dziecko – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

zdjecie: archiwum KG

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Daj kobiecie samochód.... (, #IP 95ad9fc5ff) Odpowiedz

Gdyby jechała normalnie to by nie fajtnęła do rowu.... ale do tego to trza myśleć.

Kobieta za kierownicą (, #IP 1beb2df68b) Odpowiedz

Mały szowinisto nie obrażaj kobiet. Znam wielu takich małych (niby mężczyzn) szowinistów, którzy nie nadążają czytać znaków drogowych z powodu głębokiego analfabetyzmu. Nie wspominając o braku kultury na drodze.