Wiadomości

Pożar w Garwolance. Pływalnia nieczynna do odwołania

Dodano:
garwolin - Pożar w Garwolance. Pływalnia nieczynna do odwołania

Dziś około godziny 12.00 doszło do pożaru rozdzielni elektrycznej w Garwolance. Z budynku ewakuowano 27 osób. Akcja gaśnicza trwała do 14.00.

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 12.00. W budynku doszło do pożaru rozdzielni elektrycznej. Pożar został ugaszony przy użyciu gaśnic proszkowych przez ratowników. Ewakuowano 15 osób przebywających na basenie oraz 12 pracowników. Ratownicy, którzy byli na miejscu przeszukali i oddymili pomieszczenia, bo zadymienie było większym zagrożeniem niż sam pożar. W akcji udział brały dwa zastępy PSP i jeden zastęp OSP – informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego PSP w Garwolinie.

Basen będzie nieczynny do odwołania.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Gosc (, #IP fa9575d183) Odpowiedz

Skoro burmistrz twierdził że to świetna i dobrze wykonana inwestycja niech koszty napraw pokrywa z własnej kieszeni premie to wie jak wziąść i przytulić za nieudolność.

Gosc (, #IP c8f8f360bd) Odpowiedz

Wreszcie wyszło szydlo z worka kolejna wielomilionowa fuszerka na koszt podatnika morze niech te kredyty splacają ze swoich ci którzy je zlecili burmistrz radni i inni a nie zwykli obywatele dla kturych to tylko dodatkowe niepotrzebne obciążenia.

robson (, #IP 87cce21baa) Odpowiedz

a kto te urządzenia elektryczne konserwował ,kto robil przeglądy? az dziwne wszystko nowe i uległo spaleniu jakieś zaniedbania były

brawo (, #IP 055b8ce32b) Odpowiedz

15 uzytwonikow a 12 osob na nich pracuje, ten basen to kpina. w czasie ferii kilkukrotnie z dziecmi bylismy na basenie i lodowisku w Minsku na Mosirze. zapraszam wlodarzy do Minska Maz aby podpatrzyli na prawdziwe inwestycje, przymyslane i kipiace od uzytkownikow...

ok (, #IP d8ea3c50df) Odpowiedz

przeprowadź się do Mińska

(, #IP dc29ebdf25) Odpowiedz

A ty mieszkasz dalej w obórce w której się urodziłeś/łaś? To ze ktoś pokazuje inne miejsce - lepiej zorganizowane - to nie znaczy że trzeba się tam od razu przeprowadzać. A z Mińskiem to prawda- wiele rzeczy tamtejszy burmistrz potrafi lepiej ogarnąć. Może czas ustąpić miejsca komuś młodszemu i z większym polotem; komuś kto potrafi nie tylko parki robić ale i prawdziwe inwestycje...