Rozrywka

Studniówka 2018 uczniów ZS w Miętnem

Dodano:
garwolin - Studniówka 2018 uczniów ZS w Miętnem

W sobotę, 10 lutego w Cichym Dworze w Oblinie, na studniówce bawili się uczniowie klas technikum z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Miętnem. Część zdjęć zamieściliśmy już na naszym Facebooku. Pod artykułem prezentujemy zupełnie nowe zdjęcia.

Uroczystość  otworzyli uczniowie, którzy powitali zaproszonych gości. Następnie głos zabrała dyrektor ZS w Miętnem Lilla Nawrocka: - Przez ostatniej kilka lat spotykaliśmy się na korytarzach naszej szkoły. Przyszliście tu jako dzieci. Wszyscy przeszliście jednak długą drogę, kolejnym etapem w waszym życiu będzie egzamin maturalny, do którego zasiądziecie za 100 dni. Od dzisiaj odliczać będziecie każdy dzień do tego egzaminu (…) Głęboko wierzę, że za pomocą studniówkowej magii, czy też bez niej spotkamy się w takim samym gronie po egzaminie maturalnym i będę mogła wam wszystkim pogratulować sukcesu. Studniówka to jest czas zabawy, to jest ta noc gdzie możemy dzisiaj wszyscy wspólnie bawić się, spędzić tę noc beztrosko, wypełnić ją tańcem, śmiechem i śpiewem – mówiła dyrektor, po czym życzyła uczniom szampańskiej zabawy do białego rana.

Następnie głos zabrał poseł Grzegorz Woźniak: - Przyszliście do szkoły, która dała wam solidne podstawy. Razem z rodzicami zdecydowaliście, że lata swojej nauki spędzicie w Zespole Szkół w Miętnem i na pewno się nie oszukaliście. Życzę wam, żebyście realizowali swoje plany, nie uginali się w chwilach porażek, bo takie się zdarzają. Życie nie jest piękne tylko, nie jest tylko balem studniówkowym, tylko weselem, ale chwilami, które trzeba znosić – mówił parlamentarzysta. Poseł skierował też lika ciepłych słów do rodziców uczniów, chwaląc ich pociechy: - Oni zrealizują własne plany, będą waszą dumą i waszą ostoją.

REKLAMA:


– Chcę podziękować rodzicom i wam za to, że wybraliście tę szkołę wartości, która postawiła przede wszystkim na wychowanie na dobrych ludzi, można powiedzieć dobrych obywateli, ale też szkołę, która również bardzo dobrze uczy – mówił starosta Marek Chciałowski. - Ta szkoła ma w wielu zawodach pierwsze miejsce w skali kraju. Jest w czołówce Mazowsza. To szkoła, która również dobrze przygotowuje do matury – mówił włodarz, po czym zwrócił się do uczniów: - Przed wami dzisiaj studniówka, za chwilę matura - jedni mówią bardzo ważny egzamin, ale w życiu tych egzaminów będzie wiele. Wiem, że do wszystkich egzaminów będziecie dobrze przygotowani.

Przedstawicielka komitetu organizacyjnego studniówki Jolanta Nowak złożyła życzenia uczniom i podziękowała nauczycielom i wychowawcom za pracę z młodzieżą. Słowa wdzięczności kadrze pedagogicznej złożyli też uczniowie. Nauczyciele i zaproszeni goście otrzymali od uczniów kwiaty.

Część oficjalną zakończył polonez i walc. Zabawa z zespołem Grand trwała do białego rana.

Zdjęcia od 1 do 39 udostępniło nam Studio DAREX. Dziękujemy! Zdjęcia od 40 do 143 Kuriergarwolinski.pl.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 143

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.