Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 11-01-2018

Dodano:

5 lutego

Choiny, godz. 6:23
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 26-letni mężczyzna kierujący samochodem ciężarowym marki Mitsubishi Canter na łuku drogi nie zachował ostrożności, na skutek czego zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do czołowego zderzenia z pojazdem osobowym marki Peugeot 206, którym kierowała 38-letnia kobieta. Na skutek zderzenia obrażeń ciała doznała pasażerka osobówki 39-letnia kobieta która trafiła do szpitala. Kierowcy trzeźwi. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z PP Pilawa. 

6 lutego

Garwolin
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali J.M., lat 39 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Peugeot, nie stosując się do decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

7 lutego

Miastków Kościelny
Policjanci z WK KPP Garwolin dokonali zatrzymania 60-letniego mężczyzny poszukiwanego na podstawie Listu Gończego wydanego przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli w Warszawie, celem odbycia kary pozbawienia wolności. Zatrzymanego doprowadzono do zakładu karnego.

9 lutego

Sokół
Podczas poszukiwań Straży Pożarnej i Policji w lesie (nieopodal miejsca zamieszkania) odnaleziono poszukiwanego 22-letniego mężczyznę, który w dniu 7 lutego wyszedł z domu. Zaginięcie mężczyzny na policję zgłoszono w dniu 08.02. Mężczyzna po odnalezieniu trafił pod opiekę medyczną.

REKLAMA:


Sobolew
Policjanci z PP Łaskarzew u 21-letniego mężczyzny ujawnili dwa woreczki foliowe z zapięciem strunowym z zawartością amfetaminy i marihuany. Sprawca został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Garwolin
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali R.R., lat 32 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Ford Focus, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2.98 promila alkoholu w wydychanym powietrzu oraz kierował pojazdem nie stosując się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.  Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

10 lutego

Rębków
Miedzy 4 a 10 lutego, nieznani sprawcy włamali się do domu jednorodzinnego, skąd dokonali kradzieży trzech kompletów sztućców. Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniem sprawców włamania zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

Chromin
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali Z.P., lat 45 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Audi, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 3.01 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

11 lutego


Wola Rębkowska
Policjanci z OPI KPP Garwolin zatrzymali M.M., lat 26 zam. pow. Garwolin, który kierował po drodze publicznej skuterem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1.26 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.