Wiadomości

Handlowali narkotykami. Dziewięć osób zatrzymanych. Dwie aresztowane

Dodano:
garwolin - Handlowali narkotykami. Dziewięć osób zatrzymanych.  Dwie aresztowane

Garwolińscy kryminalni zwalczający przestępczość narkotykową, zabezpieczyli ponad 600 gramów narkotyków. W związku ze sprawą zatrzymali dziewięciu mężczyzn oraz dowody świadczące o handlu na dużą skalę. 23 i 29-latek zostali aresztowani na trzy miesiące.

Garwolińscy kryminalni nad sprawą pracowali od dłuższego czasu. Efektem żmudnego i profesjonalnego rozpracowywania było zatrzymanie dziewięciu mężczyzn. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. Zatrzymani mężczyźni to mieszkańcy Garwolina w wieku od 23 do 34 lat. Podczas zatrzymań dodatkowo zabezpieczono pieniądze oraz wiele dowodów świadczących o tym handlu narkotykami na dużą skalę.

Najmłodszy, 23-latek, u którego w domu policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 0,5 kg amfetaminy i wagę elektroniczną decyzją Sądu Rejonowego w Garwolinie został tymczasowo aresztowany na czas 3 miesięcy. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz handlu nimi.

REKLAMA:


U kolejnych pięciu mężczyzn, u których funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli niewielką ilość narkotyków po usłyszeniu zarzutów posiadania środków odurzających, zostali zwolnieni. Natomiast dwóch mężczyzn zatrzymanych w tej sprawie na chwilę obecną posiada status świadka.

29-letni garwolinianin to kolejna osoba zatrzymana w tej sprawie. Mężczyzna już usłyszał zarzut wprowadzania do obrotu znacznej ilości narkotyków. Decyzją sądu wobec tego mężczyzny też został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

Do ujawnienia narkotyków i zatrzymania mężczyzn doszło w czwartek wieczorem i piątek. W sprawie trwają dalsze czynności Prokuratury i Policji. Niewykluczone są dalsze zatrzymania.

KPP MK, opr. AS

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 3

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

ciekawski (, #IP 9acf051290) Odpowiedz

A jak tam szczypior? Siedzi i układa kable czy już wrócił do „pracy”?

Patologia (, #IP b5a1dd565e) Odpowiedz

Ciekawski siedzi za monitorem i czyta i czyta a później głupoty gada. Czemu za jakimś ps ciekawski. Nie lepiej w oczy coś komuś powiedzieć? Szczypiorek kiedyś wyjdzie będzie okazja zapytać. A jak brak odwagi to pod miotłe. Bu

Ania (, #IP a62c46353b) Odpowiedz

Siedzi i długo nie wyjdzie, ale widzę że już inni robią to samo.

i jeszcze jedno (, #IP 668bede73e) Odpowiedz

powinna być konfiskata całego mienia. Z urzędu Urząd skarbowy powinien przetrzepać jego majątek i najbliższej rodziny z prośba o wyjaśnienie źródeł finansowania. Nie wiesz skąd masz konfiskata.

ODP (, #IP 6fc7d92f28) Odpowiedz

Popieram ludzie uczciwie pracuja a tutaj narkotyki i handel i lans czego to sie nie ma...do roboty a nie latac z narkotykami

nos (, #IP dd9a36384a) Odpowiedz

powinien być taki paragraf, że wszystko co znajdą przy dilerze lub u niego na kwadracie musi sam wciągnąć na raz - byłby święty spokój (i towar zutylizowany bezpiecznie), a tak trzeba będzie go jeszcze w pierdlu utrzymywać nie wiadomo ile lat...

Koko (, #IP 617d8ae404) Odpowiedz

Taaa to każdy by chciał być dilerem.Amfa koka hasz lsd to mi się ciągle sni 😁

Gosc (, #IP dee1d5f73a) Odpowiedz

To poco cpasz prymitywie są łatwiejsze sposoby na szybką i przyjemna śmierć. Tylko trzeba mieć rozum i trochę muzgu żeby z nich skorzystać.

taaa? (, #IP 7e25c78578) Odpowiedz

naprawdę każdy chciałby sie przekręcić po wciągnięciu całego towaru, jaki ma? watpię...