Wiadomości

Pożar piekarni w Chęcinach

Dodano:
garwolin - Pożar piekarni w Chęcinach

11 lutego po godz. 1 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o pożarze budynku produkcyjnego w Chęcinach.

- Przybyły na miejsce dowódca akcji stwierdził, że w budynku piekarni występuje silne zadymienie, a w środku nie przebywają ludzie. Strażacy wyposażeni w aparaty ochrony dróg oddechowych podali prąd wody do wnętrza, na palące się wyposażenie jednego z pomieszczeń. Ponadto przy pomocy piły ratowniczej wykonano otwory w dachu, przez które podano prądy wody na poddasze, które również było objęte pożarem. Działania te doprowadziły do jego ugaszenia. Następnie przystąpiono do częściowej rozbiórki konstrukcji dachu i przelewania pogorzeliska. W akcji trwającej ponad 3 godziny uczestniczyły dwa zastępy PSP oraz 4 zastępy OSP – informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy KP PSP.

Właściciele piekarni dziękują rodzinie, przyjaciołom, znajomym oraz mieszkańcom Chęcin i strażakom z OSP i PSP za pomoc w usuwaniu skutków pożaru. Szczególne podziękowania kierują do osób, które przejeżdżały koło piekarni, zareagowały na pożar i powiadomiły straże.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.