Rozrywka

Studniówka KLO

Dodano:
garwolin - Studniówka KLO

W tym roku KLO kończyło karnawał mocnym akcentem - studniówką rocznika '99. W sobotę 10 lutego o godz. 19.00 w Domu Weselnym w Nowym Pilczynie tłumnie zgromadzili się tegoroczni maturzyści wraz z osobami towarzyszącymi, grono pedagogiczne na czele z dyrekcją i księdzem prefektem i zaproszeni goście, m.in.: pan Adam Pietrzak z Przymierza Rodzin, burmistrz Garwolina Tadeusz Mikulski i rodzice maturzystów.

Oficjalna część balu studniówkowego, którą wieńczył polonez tańczony w sumie przez ponad 60 osób, jak co roku wypadła pięknie i podniośle. Następnie uczniowie zaprezentowali zabawną scenkę, która przedstawiała ich przyszłość za kilka lat. Brawurowe wykonanie zarówno dialogów, jaki i kończącego całość baletu wzbudziło entuzjastyczny aplauz publiczności.

Bal - zainaugurowany przez panią dyrektor tradycyjną formułą - trwał we wspaniałej atmosferze do rana.

Zdjęcia udostępnił nam Robert Graff. Dziękujemy.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 60

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.