Wiadomości

Skoczył z dachu

Dodano:
garwolin - Skoczył z dachu

11 lutego po godz. 18 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu na ul. Andersa w Garwolinie. Przybyły na miejsce dowódca akcji stwierdził, że na dachu budynku gospodarczego znajduje się mężczyzna, który nosi się z zamiarem skoczenia z niego.

- Strażacy przystąpili do sprawiania skokochronu. Podczas tej czynności mężczyzna zeskoczył z dachu, z wysokości około 2,5 metra. Następnie ratownicy udzielili mu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Poszkodowanemu założono kołnierz ortopedyczny, zaopatrzono go na noszach oraz zabezpieczono przed utratą ciepła. Do momentu przybycia na miejsce zdarzenia zespołu ratownictwa medycznego monitorowano jego stan i udzielano wsparcia psychicznego. W akcji trwającej blisko jedną godzinę uczestniczył jeden zastęp PSP i jeden zastęp OSP - informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy KP PSP.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.