Wiadomości

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionwego 22-latka

Dodano:
garwolin - Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionwego 22-latka

Przed godz. 10.00 trzy jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu gminy Sobolew (łącznie prawie 20 ratowników) rozpoczęły w lesie w pobliżu miejscowości Sokół poszukiwania zaginionego mężczyzny, w wieku 22 lat.

- Po upływie dwóch godzin działania, podczas których służbą wiodącą była policja przyniosły rezultat. Odnaleziono poszukiwanego mężczyznę, który miał zachowane czynności życiowe, lecz posiadał objawy wychłodzenia. Działania straży polegały na ułożeniu go na noszach, zabezpieczeniu go przed utratą ciepła oraz podaniu tlenu. Następnie poszkodowanego przekazano przybyłemu na miejsce zdarzenia zespołowi ratownictwa medycznego - informuje st. kpt.  Tomasz Biernacki, oficer prasowy KP PSP.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.