Rozrywka

61 tys. zł na leczenie Michała Kowalewskiego!

Dodano:
garwolin - 61 tys. zł na leczenie Michała Kowalewskiego!

W dniach 10-11 lutego 2018r. odbył się festyn charytatywny „Wszyscy razem dla Dudusia”, zorganizowany przez mieszkańców gminy Maciejowice, na którym zbierane były pieniądze na leczenie i rehabilitację Michała Kowalewskiego. Podczas festynu odbywały się turnieje piłki halowej dla dzieci i dorosłych, licytacje wartościowych przedmiotów, a także loteria fantowa. Dochód ze sprzedanych dań, słodkich ciast i napojów również zasilił konto Dudusia. Dzięki ludziom dobrego serca Michał uzyskał 61 tys. zł

 na leczenie!Turniej charytatywny "Wszyscy razem dla Dudusia" rocznik 07/08 rozegrany 10 lutego wygrał zespół Wisła Puławy. Na drugim miejscu znalazł się Promyk Sobolew I, a na trzecim Wisła Maciejowice II. Promyk Sobolew II był czwarty, Burza Pilawa piąta, a Wisła Maciejowice I szósta.

Najlepszym strzelcem został Kacper Borowiec z Wisły Puławy. Najlepszym bramkarzem Fabian Pełka z Promyka Sobolew, a najlepszym zawodnikiem Paweł Ciszewski (Wisła Puławy).

Trzy najlepsze drużyny zostały nagrodzone pucharami. Statuetki otrzymali: najlepszy strzelec, najlepszy bramkarz i najlepszy zawodnik.

Podczas turnieju można było wziąć udział w loterii fantowej, skorzystać z kawiarenki, a dzieci mogły skorzystać z kącika malowania twarzy.

Drugiego dnia turnieju zagrało sześć  seniorskich drużyn, w tym - co ciekawe - kobieca drużyna Wilgi Garwolin. W turnieju najlepiej wypadły drużyny (kolejno od najlepszej):Promnik Łaskarzew, Amur Wilga i Wisła Maciejowice.

REKLAMA:


Przeprowadzona drugiego dnia imprezy licytacja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Koszulka Roberta Lewandowskiego została wylicytowana za 2100 zł, koszulka Makuszewskiego za 700zł,a koszulka Jerzego Dudka za 700zł. 3l Jacka Danielsa kosztowały licytującego 900zł, piłka Legii Warszawa poszła za 800zł, a piłka do futbolu amerykańskiego z podpisami zawodników Legends Football League została zakupiona za 700zł.

W trakcie wydarzenia można było również zakupić los na loterii fantowej, a także zjeść ciepły posiłek. W trakcie imprezy odbywał się koncert zespołu Tarło oraz Dynamic.

Łącznie na rzecz Dudusia udało się zebrać 61 tys. złotych.
Duduś czyli Michał Kowalewski to 30-latek pochodzący z Maciejowic. Od kilku miesięcy zmaga się z mięsakiem kości. Jest to bardzo rzadki nowotwór złośliwy. Michał przeszedł już operację usunięcia części kości oraz wstawienia implantu. Po raz siódmy podano mu chemię. „Duduś” kocha życie i dzielnie walczy z chorobą. Od kilku lat mieszka w Warszawie i jest barmanem. Robiąc drinki wykonuje swoiste show, gdyż jest pasjonatem flairu.

Akcję można również wesprzeć wpłacając pieniądze na konto fundacji.
Fundacja Osobom Niepełnosprawnym
,,ALE JESTEM’’
KRS 0000527539
Numer konta: 61 1020 4476 0000 8702 0326 4363 z dopiskiem Michał Kowalewski


źródło: własne/maciejowice.pl
zdjęcia: własne/maciejowice.pl


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 104

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.