Rozrywka

Dzień Babci i Dziadka w Publicznym Przedszkolu „Bajkowa Kraina” w Sulbinach

Dodano:
garwolin - Dzień Babci i Dziadka w Publicznym Przedszkolu „Bajkowa Kraina” w Sulbinach

- Znów zimowa przyszła pora, z nią jak zwykle Dzień Seniora. Dziś dla babci słońce mamy, a dziadkowi serce damy. Dziś życzenia wam składamy i piosenki zaśpiewamy” - tymi słowami rozpoczęły się uroczystości związane ze Świętem Babci i Dziadka, które odbyły się 13 lutego w Publicznym Przedszkolu „Bajkowa Kraina” w Sulbinach. W przedstawieniu dla babć i dziadków wystąpiły przedszkolaki z najmłodszych grup.

Na początku dyrektor Renata Janisiewicz przypomniała  jak ważną rolę w życiu każdego dziecka pełnią dziadkowie oraz złożyła życzenia zacnym gościom. Ukochanym babciom i dziadkom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości.

Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym babciom i dziadkom. Każda grupa przedszkolaków przedstawiła swój program artystyczny, w którym pokazała swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie.W występach nie zabrakło także nutki humoru.

REKLAMA:


Licznie zgromadzeni dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie i bez tremy reprezentowały swoje umiejętności. Dzieci w dowód wdzięczności dla swoich dziadków przygotowały laurki oraz wręczyły już wcześniej przygotowane upominki. Dopełnieniem uroczystych spotkań były słodkie poczęstunki przygotowane przez rodziców. Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna radości. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości.

- Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Dzień Babci i Dziadka to jeden z najbardziej niezwykłych dni w przedszkolu, kiedy możemy wspólnie uczcić to  święto. Ta uroczystość jest po to, aby dzieci mogły podziękować w szczególny sposób swoim babciom i dziadkom za poświęcony czas, wspólne zabawy, spacer, za dobre rady i pomoc w trudnych chwilach – mówi Dorota Wachnicka, wychowawca grupy Krasnale.

„Babci i dziadka, przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba.
Znana to para, bardzo kochana. Przez wszystkie dzieci jest szanowana.
No, a gdyby ich nie było, dzieciom trudno by się żyło.
Babcia i dziadek wciąż o nas dbają. Tak jak rodzice bardzo kochają.
Dają nam w życiu wiele radości. Nigdy nie szczędzą dla nas czułości”


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 61

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.