Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 18-02-2018r.

Dodano:

12 lutego

Pilawa
Policjanci z PP Pilawa zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu przez Prokuraturę Rejonową w Garwolinie. Po wykonaniu czynności mężczyzna został zwolniony.

13 lutego

Tarnów, godz. 12:50
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 44-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Toyota Hilux na prostym odcinku drogi DW 801 w rejonie skrzyżowania z drogą do Łaskarzewa nie zachował należytej ostrożności i bezpiecznego odstępu uderzając w tył samochodu Skoda Fabia, kierowanego przez 69-letniego mężczyznę, który zatrzymał pojazd przed skrętem w lewo. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała 55-letnia pasażerka skody. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

14 lutego


Pilawa
Policjanci z PP Pilawa dokonali zatrzymania 17 i 18-latka, którzy byli poszukiwani przez KRP Warszawa VII, gdyż uciekli z MOW w Warszawie.

REKLAMA:


Garwolin ul. Aleja Legionów, godz. 16.30
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 89-letni mężczyzna, kierujący samochodem marki VW Polo, na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości jazdy do panujących warunków drogowych oraz nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i najechał na tył samochodu marki Peugeot 206, którym kierował 20-letni mężczyzna. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznał kierowca oraz 20-letnia pasażerka peugeota. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

17 lutego

Chromin
K.G., lat 39 zam. pow. Garwolin doprowadził do kolizji drogowej z dwoma pojazdami marki Audi A4 i BMW. Jak się okazało mężczyzna kierował samochodem marki Mazda 6, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2.26 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.


W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 224 interwencji

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.