Rozrywka

„Jej wartość przewyższa perły” - spotkanie dla kobiet w dworku w Miętnem

Dodano:
garwolin - „Jej wartość przewyższa perły” - spotkanie dla kobiet w dworku w Miętnem

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem wraz ze Stowarzyszeniem Przyjaciół wsi Miętne i Fundacją „Tętniące Życiem” zapraszają Urzekające na dzień poświęcony Kobiecości. Dzień Kobiet pod tytułem „Jej wartość przewyższa perły” (Prz 31,10) odbędzie się 3 marca w Dworku w Miętnem. Będzie to dzień samych przyjemności, spotkań, warsztatów, odkrywania siebie.

- Na przełomie września i października 2017 r. udało nam się spotkać w dużym gronie Pań z całego powiatu garwolińskiego na warsztatach „Być Urzekającą” prowadzonych przez fundację „Kurs na Miłość”. Były to warsztaty pomagające odkryć nam nasze wewnętrzne piękno mimo doświadczeń życia, zranień i nie zawsze uświadomionej i odkrytej kobiecości. W nawiązaniu do święta kobiet chcemy ten dzień poświecić drugiej stronie kobiecości – naszemu zewnętrznemu pięknu. Za pierwowzór Dnia Kobiet przyjęło się obchodzone w starożytnym Rzymie Matronalia, święto przypadające na pierwszy tydzień marca, związane z początkiem nowego roku, macierzyństwem i płodnością. Z okazji tego święta mężowie obdarowywali swoje żony prezentami i spełniali ich życzenia. Teraz też dajemy panom taką możliwość -  jeden dzień, 3 marca, mogą poświęcić na zajęcie się domem i dziećmi, aby panie mogły poświęcić czas tego dnia tylko sobie – informują organizatorzy.

Dzień Kobiet tylko dla kobiet rozpoczynamy o godzinie 10.30 koniec przewidziany jest ok godz. 20.00-21.00

W programie min.: warsztat psychologiczny „Radość z kobiecej seksualności”, który poprowadzi Anna Wcisło – psycholog z Fundacji Tętniące Życiem, spotkanie i konsultacje z dietetykiem mgr inż. Agnieszką Pacyk ze ZdroweGarwo połączone z degustacją, spotkanie i warsztaty z wizażystką Agnieszką Kwiatkowską, sesja zdjęciowa na czerwonym dywanie z Anną Gołębiewską. Oprócz tego mnóstwo innych atrakcji i niespodzianek.

Chętne Panie prosimy o zabranie ze sobią kosmetyków, które używają na co dzień, stojące lusterko, ubrania różnego rodzaju i dodatki (na spotkanie z wizażystką) suknię/eleganckie ubranie i szpilki na sesję zdjęciową. Mile widziane zabranie ze sobą coś słodkiego do kawy.

REKLAMA:


Ilość miejsc jest ograniczona. Koszt uczestnictwa 50 zł od osoby.
Obowiązują zgłoszenia pod nr tel. 503 695 124 do 1 marca.

Anna Wcisło - psycholog, studentka seksuologii klinicznej, terapeuta na co dzień praktykujący w Szpitalu Mazowieckim w Garwolinie. Pasjonatka samorozwoju i pogłębiania samoświadomości w różnych obszarach w tym w zakresie seksualnosci.

Agnieszka Pacyk – firmie ZdroweGarwo dba o to, aby każdy posiłek był odpowiednio zbilansowany, lekkostrawny, a przy tym dodawał energii, mama dwójki małych dzieci, propagująca poprzez własny przykład prawidłowe odżywianie najmłodszych. Absolwentka Wydziału Nauk o Żywności Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (SGGW) w Warszawie, członek Polskiego Towarzystwa Dietetycznego.

Agnieszka Kwiatkowska - wizażem zajmuje się od kilkunastu lat. Uczy również tej sztuki początkujące wizażystki. Wykonuje makijaże do licznych sesji zdjęciowych, reklam, eventów, wideoklipów, filmu, do pokazów mody. Współpracuje również z klientami indywidualnie: przygotowuje panie do ważniejszych wyjść w ciągu roku oraz dba o ich kompletny wizerunek w dniu ślubu. Jest również wizażystką portalu DAMOSFERA, w którym prowadzi własną rubrykę "Spotkania z makijażem". Specjalizuje się również w makijażu artystycznym - głównie biżuteryjnym.

Anna Gołębiewska – fotograf, właścicielka atelier fotograficznego MagiczneChwile.pl, z natury optymistka, która na patrzy na świat nie przez różowe okulary, ale przez obiektyw, który stał się jej trzecim okiem.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.