Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 25-02-2018r.

Dodano:

21 lutego

Zakącie
W okresie od 10 do 21 lutego nieznani sprawcy włamali się do wnętrza pomieszczeń gospodarczych skąd dokonali kradzieży silnika elektrycznego, kosza do kosiarki, prądnicy do ciągnika, małego transformatora, dużej wagi z odważnikami, czterech urządzeń rolniczych konnych, taczki metalowej, koła napędowego do sieczkarni, 4 sztuk palników i 2 kratek z kuchni gazowej i blachy żeliwnej z kuchni opalanej drzewem. Z terenu posesji dokonano kradzieży arkusza blachy aluminiowej. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Wola Korycka Górna
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali M.K., lat 47 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Renault, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2.64 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

Gocław
Od 5 do 21 lutego, nieznany sprawca dostał się do wnętrza metalowego kontenera służącego za szatnie oraz magazyn, z którego dokonał kradzieży dwóch siatek na bramki, 6 sztuk piłek marki adidas, nike rozmiar 5 oraz torby sportowej z różnego rodzaju akcesoriami piłkarskimi. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

Wanaty
W okresie 16 do 21 lutego nieznani sprawcy włamali się do wnętrza niezamieszkałego budynku, skąd dokonali kradzieży telefonów komórkowych, monet sprzed denominacji, orderów i kluczyków od samochodów Mercedes i Ford. Następnie włamali się do budynku gospodarczego i dokonali kradzieży konsoli muzycznej oraz piły spalinowej marki Stihl. Ponadto z zaparkowanych na posesji samochodów marki Mercedes C280 i Ford Escort odkręcili i zabrali felgi aluminiowe wraz z oponami. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew.

22 lutego

Miętne
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali R.B., lat 27 zam. pow. Radom, który kierował samochodem marki VW Golf pomimo wydanej decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Cyganówka, godz. 13.57
Podczas pracy prowadzonej przy wycince drzew z pasa drogowego DK76 przez prywatną firmę, jeden z pracowników 57-letni mężczyzna, został uderzony w głowę oderwaną gałęzią, w wyniku czego doznał urazu kości czaszki. Został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Warszawie. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

REKLAMA:


23 lutego

Ruda Tarnowska godz. 6:57
Policjanci uzyskali informację o pożarze budynku mieszkalnego, w wyniku czego uszkodzeniu uległa drewniana konstrukcja budynku, konstrukcja dachu oraz zniszczeniu uległo wyposażenie mieszkania i rzeczy osobiste. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

Sobolew, ul. Kościuszki, godz. 10.13
Z. M. lat 46 zam. pow. Garwolin, będąc w stanie nietrzeźwości – wynoszącym 3,21 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, kierując samochodem ciężarowym marki MAN wjechał w dwa ogrodzenia posesji uszkadzając je. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.

Garwolin
Policjanci z WRD KPP Garwolin, zatrzymali P.K., lat 51 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Seat Toledo, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1.13 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

24 lutego


Łaskarzew
Policjanci z PP Łaskarzew zatrzymali J.D., lat 55 zam. pow. Garwolin, który kierował motocyklem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2.31 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew.

25 lutego

Łaskarzew, ul. Alejowa
W okresie od 15 do 25 lutego, nieznany sprawca na cmentarzu parafialnym znieważył miejsce spoczynku zmarłych w ten sposób, że uderzając tępym narzędziem uszkodził granitowe płyty nagrobkowe powodując odpryski i odłamanie narożników na trzech nagrobkach znajdujących się w różnych miejscach cmentarza oraz z jednego nagrobka wyrwał metalowe litery i elementy ozdobne pozostawiając je na miejscu. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z PP Łaskarzew.


W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 226 interwencji

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.