Ciekawe tematy

Trąbki w Teleexpresie

Dodano:
garwolin - Trąbki w Teleexpresie

28 lutego w TVP1 Teleexpress jak co dzień o 17.00. Informacje z kraju i ze świata, wydarzenia ważne i mniej ważne, a na koniec odrobina humoru. Tym razem to właśnie miejscowość Trąbki z naszego powiatu była tą „wisienką na torcie” (albo „truskawką na torcie”, jak mówi Tomasz Hajto).

W Teleexpresie z 28 lutego znalazły się informacje m. in.: o warszawskiej reprywatyzacji, niebezpiecznych mrozach, wyprawie na K2, problemach zięcia Donalda Trumpa, rezerwacjach w restauracjach na komunijne przyjęcia, morsach i… niecodziennym eksperymencie w Trąbkach.

- Na koniec ciekawy eksperyment. W Trąbkach koło Garwolina mają zamiar odtrąbić sukces, ale jeszcze się wstrzymują. Skoro hitem w tłusty czwartek mogą być pączki z różą, to czemu nie skrzyżować na stałe kwiaciarni z piekarnią? O już widzę te bukiety z bagietką w środku. Na dzień kobiet będzie jak znalazł, zwłaszcza dla pań naprawdę głodnych wrażeń –
żartował w Teleekspresie 28 lutego Rafał Patyra.

Przedmiotem żartu była informacja o nowej lokalizacji kwiaciarni.

Odcinek Teleekspressu z 28 lutego można obejrzeć po kliknięciu w obrazek:

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Kwiaciarnia (, #IP 8ebfca3289) Odpowiedz

I z czego tutaj się śmiać...jest to informacja dla osób mieszkających w tej miejscowości, wszyscy wiedzą o co chodzi...

Trąbki - posła (, #IP 20d3760a2c) Odpowiedz

A to nie z Trąbek jest Grzesio Woźniak, pasowałoby do nazwy

ha ha (, #IP 56fd677af6) Odpowiedz

Nie no już nie macie czym się podniecać. ...... żenada.