Ciekawe tematy

Józefosław mieszkania / Mieszkania Warszawa MDM

Dodano:
garwolin - Józefosław mieszkania / Mieszkania Warszawa MDM

Każdy z nas dochodzi w swoim życiu do takiego momentu, kiedy to marzy o własnych czterech ścianach. U każdego ta potrzeba objawia się w innym wieku, niemniej zawsze nadchodzi moment, gdy mamy dość wynajmowanego, dość mieszkania ze współlokatorami lub też chcemy wreszcie wyrwać się z rodzinnego domu. Nie każdego jednak z początku stać na to, aby kupić sobie własne mieszkanie lub domek, zwłaszcza, kiedy mieszka w okolicy dużych miast takich jak Kraków, Poznań czy Warszawa.

Parę lat temu rząd stworzył projekt o nazwie Mieszkanie Dla Młodych, który to w krótkim czasie zyskał na popularności. Polegał on przede wszystkim na pomocy młodym ludziom - samotnym, parom oraz rodzinom z dziećmi stworzyć własne miejsce na ziemi. Program ten oferował dofinansowanie do kredytu i możliwość łatwiejszego uzyskania go przez zainteresowanych, miał on jednak swoje obostrzenia, dotyczące metrażu, stanu budynków i paru innych aspektów. Stąd też wiele młodych osób wolało zdecydować się na zakup nowego domu lub mieszkania w atrakcyjnej dzielnicy, niż inwestowania gotówki w stare domy do remontu. To z całą pewnością pchnęło polską gospodarkę i branżę nieruchomości naprzód.

W okolicy Warszawy trudno jednak znaleźć miejsce, w którym można by zamieszkać z rodziną i doczekać późnej starości. Nie chodzi tu oczywiście o atrakcyjność miasta, ale o to, że w każdym dużym mieście pełno jest zanieczyszczeń, jest gwarno i tłoczno, możliwości posiadania zwierząt są też ograniczone ze względu na niewielką ilość przestrzeni w mieszkaniach w centrum. Dlatego też w ostatnich latach dużym zainteresowaniem zaczęły cieszyć się mieszkania w Piasecznie, mieszkania na Ursynowie a nawet te w Józefosławiu. Regiony te zaczęły przyciągać młodych ludzi z kilku powodów: bliskości do centrum Warszawy, do którego dostać się można zarówno samochodem jak i komunikacją miejską, znacznego oddalenia od miejskiego zgiełku, a także z powodu pięknych naturalnych krajobrazów.

Można śmiało rzec, że największym powodzeniem i zainteresowaniem zaczęło cieszyć się osiedle Leśny Kwiat, którego nazwa w dużej mierze wskazuje na to, czym przyciągnęło nowych mieszkańców - położone pośród zieleni, ciche, spokojne osiedle oferujące niemal sielankowy scenariusz na przyszłe lata. Osiedle to zaoferowało swoim potencjalnym klientom tanie segmenty, Józefosław dzięki temu zyskał niemalże drugie życie. Ponadto w ofercie znaleźć można także jednopoziomowe mieszkania z tarasami lub ogródkami - marzenie każdej dużej i małej rodziny.

Ważnym faktem w tej sprawie jest to, że to nowoczesne, pięknie położone osiedle nie wymagało od swoich nowych mieszkańców horrendalnych kwot za nieruchomości. Przeciętne mieszkanie oferujące powierzchnię ponad 70 metrów kwadratowych, własny duży taras lub ogród, miejsca postojowe i kilka pokoi można było zakupić w cenie około 300 tysięcy złotych oraz skorzystać z dofinansowania oferowanego przez program MDM Warszawa.

Mieszkania Warszawa MDM - Leśny Kwiat

Artykuł sponsorowany