Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 04-03-2018r.

Dodano:
garwolin - Interwencje do dnia 04-03-2018r.

26 lutego

Choiny
Policjanci z PP Pilawa zatrzymali D.Ś., lat 27 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Citroen Xantia, pomimo wydanej decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

Sobolew
Policjanci z PP Sobolew zatrzymali Sz.U., lat 47 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Opel Combo, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1.36 promila alkoholu w wydychanym powietrzu oraz nie stosował się do wyroku sądowego – zakazu prowadzenia pojazdów. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.

27 lutego

Maciejowice
Policjanci z PP Maciejowice dokonali zatrzymania 35-letniego mężczyzny, który był poszukiwany Listem Gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Garwolinie w celu doprowadzenie do zakładu karnego.

REKLAMA:


28 lutego

Pilawa
Policjanci z PP Pilawa zatrzymali P.K., lat 41 zam. pow. Otwock, który kierował samochodem marki Peugeot, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1.44 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

2 marca

Gończyce
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali P.R., lat 24 zam. pow. Lublin, który kierował samochodem marki BMW, pomimo wydanej decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.


W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 235 interwencji

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.