Ciekawe tematy

Stałe dyżury policjantów na posterunkach policji

Dodano:
garwolin - Stałe dyżury policjantów na posterunkach policji

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym w strukturach Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie nastąpiły zmiany dotyczące kontaktu z kierownikami posterunków policji. Taka forma pełnienia służby ułatwi kontakt i współpracę dzielnicowego z mieszkańcami poszczególnych gmin.

Od następnego tygodnia w każdy poniedziałek w godzinach 10:00 – 14:00 w podległych KPP w Garwolinie posterunkach policji ich kierownicy będą pełnić stały dyżur.

Taka dodatkowa forma stałego kontaktu z kierownikiem pozwoli na jeszcze lepsze zapoznanie się z problemami czy lokalnymi uwarunkowaniami społecznymi. Ponadto zapewni szybką i właściwą reakcję na łamanie prawa, a w konsekwencji podniesienie poziomu bezpieczeństwa oraz jego poczucia przez mieszkańców.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.