Wiadomości

Policja zatrzymała 6 osób podejrzanych o posiadanie narkotyków i zabezpieczyła ponad kilogram narkotyków

Dodano:
garwolin - Policja zatrzymała 6 osób podejrzanych o posiadanie narkotyków i zabezpieczyła ponad kilogram narkotyków

Policjanci zatrzymali 6 osób podejrzanych o posiadanie narkotyków. W ręce mundurowych wpadło ponad kilogram amfetaminy. Trzech z zatrzymanych mężczyzn za popełnione przestępstwo trafiło już na 3 miesiące do aresztu.Policjanci z komendy w Garwolinie, na podstawie własnych ustaleń dotyczących rozprowadzania środków odurzających na terenie powiatu garwolińskiego w minionym tygodniu zatrzymali 6 osób podejrzewane o ten proceder. W sobotę policjanci z garwolińskiej „patrolówki” zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie 10 woreczków foliowych z zapięciem strunowym z zawartością amfetaminy. Podczas przeszukania w domu odnaleziono dodatkowo marihuanę. Tego samego dnia zatrzymano 25-latka, który miał dwie dilerki marihuany.

W poniedziałek policjanci z posterunku w Żelechowie zatrzymali 27-letniego mężczyznę który posiadał przy sobie 14 dilerek amfetaminy i wagę elektroniczną, ponadto kierował po drodze publicznej pojazdem mechanicznym będąc po użyciu alkoholu. Policjanci z Wydziału Kryminalnego w miejscu pracy zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie 100 gramów amfetaminy, a policjanci z garwolińskiej drogówki, zatrzymali do kontroli drogowej osobowego mercedesa, którym podróżowało dwóch mężczyzn w wieku 26 i 27 lat, u których znaleziono kilogram amfetaminy.

REKLAMA:


Wszyscy zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi do 10 lat więzienia. Decyzją garwolińskiego sądu trzech mężczyzn (26, 27 i 42 lata) zostało aresztowanych na okres 3 miesięcy.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Tjago (, #IP b0690198fe) Odpowiedz

Bardzo dobrze brawo

Edeq (, #IP e677c42007) Odpowiedz

Siedzący szczypior ma wiele do powiedzenia.

(, #IP 6114f93047) Odpowiedz

Bardzo dobrze tępic to g.....

narko-krytyk (, #IP 43c7ecfca4) Odpowiedz

nie martwcie się panowie. za kilogram nic wam nie mogą zrobić. feta jak narazie jest legalna w naszym kraju więc sprawa do wybronienia. gorzej z trawą ale na to też są artykuły. pozdrawiam i w razie problemow prosze o kontakt. -narko-krytyk

(, #IP abe722e1d9) Odpowiedz

Jesteś chorym człowiekiem.Nie ma co komentować twojego wpisu.

koń takt (, #IP 9dba5bba4c) Odpowiedz

próbuję się z tobą skońtaktować, ale mi się nie udało. 2 razy w rynnę raz w parapet, czy coś pomyliłem?