Wiadomości

„Jej wartość przewyższa perły” - spotkanie dla Kobiet w Dworku w Miętnem

Dodano:
garwolin - „Jej wartość przewyższa perły” - spotkanie dla Kobiet w Dworku w Miętnem

3 marca na dzień pełen kobiecości zaprosiło Stowarzyszenie Przyjaciół wsi Miętne wraz z Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem i Fundacją „Tętniące Życiem”. Dzień Kobiet pod tytułem „Jej wartość przewyższa perły” odbył się w Dworku w Miętnem.

Aby móc być dla kogoś, trzeba najpierw być dla siebie – motto przyświecające założycielkom Fundacji „Tętniące Życiem” było inspiracją dla nas do zorganizowania dnia  poświęconego  drugiej stronie kobiecości –  naszemu zewnętrznemu pięknu.

W programie znalazło się min.: spotkanie i warsztat psychologiczny pt.: „Radość z kobiecej seksualności”, który poprowadziła Anna Wcisło – psycholog z Fundacji Tętniące Życiem, spotkanie i konsultacje z dietetykiem mgr inż. Agnieszką Pacyk, ze ZdroweGarwo połączone z degustacją, warsztaty z wizażystką Agnieszką Kwiatkowską, sesja zdjęciowa z Anną Gołębiewską (MagiczneChwile.pl)

REKLAMA:


To już drugie spotkanie w Dworku w Miętnem, dla kobiet z okolicy, które udało się nam zorganizować we współpracy z Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem. Dziękujemy za umożliwienie nam tego. Jest to ważne dla nas, kobiet, że możemy spotykać się, wspierać i uczyć od siebie nawzajem – informują organizatorzy.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 47

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.