Wiadomości

Dzień kobiet z garwolińską drogówką

Dodano:
garwolin - Dzień kobiet z garwolińską drogówką

Dziś funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego garwolińskiej komendy przeprowadzają działania „Kobieta za kierownicą łagodzi obyczaje”.

Policjanci rozmawiają z paniami, zarówno tymi za kierownicą jak i pasażerkami pojazdów, na temat bezpieczeństwa na drodze. Mundurowi liczą, że panie będą dawały dobry przykład jako uczestniczki ruchu drogowego, a także będą upominały bliskich przed brawurą i nieprzestrzeganiem przepisów ruchu drogowego. Jak wynika z analiz to właśnie płeć piękna jest ostrożniejsza za kierownicą niż panowie. Kobiety rzadziej dopuszczają się wykroczeń drogowych niż mężczyźni.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

hihi (, #IP 29918b0595) Odpowiedz

Nie widzę dariusza na zdjęciach

fajne zdj (, #IP 7615edf9e1) Odpowiedz

Jeszcze takie ładne zdjęcie było z Rossmana - policjantka z perfumami :)

Roztargniony sędzia za 50 zł, wzorowa mundurowa etc. etc. ... (, #IP c5db0115af) Odpowiedz

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/garwolin-policjantka-zlodziejka-zwolniona-ze-sluzby_649636.html ________________________________________________________

(, #IP a7562aa030) Odpowiedz

Tuszem nie perfumami

o to to (, #IP fd5d507883) Odpowiedz

koniecznie tuszem

(, #IP 7615edf9e1) Odpowiedz

a to jak z tuszem to przepraszam, wiele to zmienia... mea culpa, mea culpa, mea culpa.

Janusz (, #IP f3456baf83) Odpowiedz

Super :)