Sport

Jastrzębie najlepsze w Turnieju Niezłomnych o Szablę Witolda Pileckiego

Dodano:
garwolin - Jastrzębie najlepsze w Turnieju Niezłomnych o Szablę Witolda Pileckiego

W niedzielę 4 marca w hali sportowej w Sobolewie został rozegrany III Turniej Niezłomnych o Szablę Witolda Pileckiego. Najlepsi w zawodach okazali się zawodnicy z Borowia.

W zawodach udział wzięło 12 drużyn: FV Pocoonwychodził, Team Spirit, Sprzęgło Sosnowiec, Znajomi Sędziego, Wiktor, Selmar Polska, Return Husaria, FC Po Nalewce, Lucky Players, Biali i Młodzi, Jastrzębie Borowie i FC Ursus.

Drużyny zostały podzielone na 3 grupy po 4 drużyny: A, B i C. Po meczach grupowych rozegrano ćwierćfinały. Team Spirit pokonał zespół Biali i Młodzi 2:1. Selmar Polska uległ FC Pocoonwychodził 0:1. Jastrzębie wygrały z Wiktorem 1:0, a drużyna FC Po Nalewce wygrała 1:0 z FC Ursus.

W półfinale Team Spirit wygrał 3:0 z FC Pocoonwychodził. Jastrzębie zremisowały w regulaminowym czasie meczu z FC Po Nalewce 1:1. Karne lepiej strzelali zawodnicy z Borowia.

REKLAMA:


W finale FC Pocoonwychodził wygrał z FC Po Nalewce (m1:1, k.2:0).

Nagrody zawodnikom wręczali poseł na Sejm Grzegorz Woźniak, sekretarz gminy Sobolew Jan Tywanek, radny powiatowy Tomasz Kwiatkowski i asystent wicemarszałek Senatu RP Marii Koc Michał Jaworski.

III Turniej Niezłomnych o Szablę Witolda Pileckiego odbył się pod honorowym patronatem Marii Koc, wicemarszałek Senatu RP oraz Grzegorza Woźniaka, posła na Sejm RP.

Organizatorami wydarzenia byli Filip Rutkowski i Kuba Nowak.

zdjęcia: FR


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 7

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

... (, #IP 86736566fd) Odpowiedz

Wie kto w jakim celu jest na fotkach dzieicka z pod Maciejowic?Kampania wyborcza ruszyła?

zyta (, #IP 40716d4366) Odpowiedz

....ruszyla, lecz piwowarska -bede