Wiadomości

Wyjątkowy z dzień z myślą o kobietach

Dodano:
garwolin - Wyjątkowy z dzień z myślą o kobietach

Na pływalni, w kinie i w domu kultury. Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie świętowało Dzień Kobiet na całego. Było coś dla wielbicielek filmu, muzyki i aktywności fizycznej.

8 marca to wyjątkowa data. Taka też była oferta CSiK przygotowana specjalnie na ten dzień.

Jak co roku świętowała Pływalnia Miejska „Garwolanka”. Panie mogły skorzystać z basenu za jedynie 5 zł. Pływalnia oferowała darmowe aktywności na sali fitness oraz w wodzie – wszystko pod okiem instruktorów. Od 20:00 do 22:00 pływalnia i siłownia były dostępne wyłącznie dla kobiet. Basen został podświetlony, a panie mogły skorzystać z sauny i zrelaksować się przy dobrej muzyce.

REKLAMA:


Ogromny zainteresowaniem cieszyła się także propozycja Kina „Wilga”. „Dzień Kobiet w szpilkach” to było połączenie dobrego filmu i upominków. Wypełniona po brzegi sala co chwilę wybuchała śmiechem na premierowej polskiej komedii romantycznej „Kobieta sukcesu”. W ręce tych pań, do których uśmiechnęło się szczęście, trafiły upominki – a wygrać można było między innymi rower, pobyt w SPA, pudła z dobrym i zdrowym jedzeniem.

Jak co roku, z okazji Dnia Kobiet niespodziankę przygotowało także ognisko muzyczne. Uczniowie ogniska wykonali specjalny koncert dla pań. Można było usłyszeć utwory wielkich klasyków, kompozytorów kabaretowych, utwory patriotyczne i ludowe. Występy młodych artystów oklaskiwały mamy, babcie i siostry.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 90

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP defb2b84c8) Odpowiedz

A ja mam spostrzeżenie z pytaniami - w parafii na Stacyjnej w Garwolinie pojawiły się ministrantki - w jakim celu? Czy mogą być w spódnicach czy jest wymóg noszenia spodni? Jesli tak - to dlaczego? Przecież to SEKSIZM bo dziewczyny powinny mieć możliwość chodzenia w spódnicach. Czy mają mieć związane włosy? A czy chłopak jak będzie miał długie włosy - może stać przy ołtarzu z takimi? I skąd wogóle pomysł na młode dziewczęta przy ołtarzu??

Kino w szpilkach (, #IP 6b85382974) Odpowiedz

Każą wypełnić ankietę z danymi osobowymi dla Nest Banku miało być losowanie po seansie a tu nic.Teraz czekać jak będą dzwonić i zachęcać do wzięcia kredytu😠