Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 11-03-2018r.

Dodano:

5 marca

Goździk
Policjanci ZP Borowie u 29-letniego mężczyzny ujawnili dwie dilerki z białym proszkiem – amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

6 marca

Lipówki, godz. 9:57
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że mężczyzna kierujący samochodem marki Opel Corsa nie zachował należytego odstępu od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył samochodu marki Volvo, który następnie uderzył w Forda Focusa, a ten w Forda Focusa S-MAX. Na skutek zdarzenia ogólnych obrażeń ciała doznał kierujący samochodem volvo, który został przetransportowany do szpitala. Postępowanie prowadzą policjanci z PP  Pilawa.

Miętne
Policjanci OPI KPP Garwolin u 24-letniego mężczyzny ujawnili woreczek foliowy z zapięciem strunowym z zawartością suszu roślinnego koloru brunatnego - marihuany. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

7 marca


Górki, godz. 7:24
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 44-letni mężczyzna kierujący samochodem marki VW Transporter na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył w przydrożne drzewo po przeciwnej stronie jezdni. Na skutek zdarzenia obrażeń ciała doznał 55-letni pasażer pojazdu i został przetransportowany do szpitala. Kierujący trzeźwy. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

8 marca

Trojanów DK17
G.B., lat 44 zam. pow. Lubartów kierował samochodem marki BMW, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2.62 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

REKLAMA:


9 marca


Garwolin
Policjanci z OPI KPP Garwolin zatrzymali R.R., lat 33 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Ford Escort, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 3.04 promila alkoholu w wydychanym powietrzu oraz posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Stodzew
Policjanci z PP Pilawa zatrzymali D.C., lat 49 zam. pow. Łuków, który kierował samochodem marki Seat Leon, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 3.08 promila alkoholu w wydychanym powietrzu oraz posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

10 marca


Puznówka
Policjanci PP Pilawa, zatrzymali 40-letniego mężczyznę, który był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej oraz celem doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Rębków
Policjanci z OPI KPP Garwolin zatrzymali T.S., lat 27 zam. pow. Ryki, który kierował samochodem marki Mazda, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2.16 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

11 marca
Nowa Krępa, godz. 4:36
35-letnia kobieta, kierująca samochodem marki VW Sharan na prostym odcinku drogi z dotychczas niewyjaśnionych przyczyn zjechała z jezdni i uderzyła w drzewo, ponosząc śmierć na miejscu. Decyzją Prokuratora zwłoki zabezpieczono w Prosektorium.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.